Переваги конструктора LEGO

Завдання, яке ставлять перед собою дитячі конструктори LEGO — продемонструвати в ігровій формі різноманітність навколишнього світу, розповісти дитині, яка тільки встала на шлях навчання і розвитку, в чому полягають особливості та призначення тих чи інших предметів, що оточують її в реальному житті. Треба сказати, що з цими завданнями вони справляються на відмінно — гра з ними здатна захопити не тільки малюків, а й їхніх батьків, об’єднати їх у спільній грі, привертаючи увагу яскравими деталями, викликаючи бажання творити і досягати поставлених цілей.

lego-dla-deteiЧисленні дослідження, проведені з метою виявлення корисних властивостей дитячого конструктора LEGO, показали, що йому практично немає рівних в питаннях розвитку творчих здібностей і загальних знань дитини. Вони не обмежують його фантазію, змушуючи діяти лише в жорстко обмежених рамках, а надають право вибору напрямку діяльності. Універсальність і сумісність деталей між собою дозволяють створити з них як прості, так і більш складні конструкції, розвиваючі просторове мислення, знання про функції і взаємодію навколишніх предметів. Конструктор LEGO не примушує вчитися, що може бути нудним і одноманітним, а пропонує необтяжливий і цікавий для дитини ігровий процес навчання, де правила і тривалість занять задає сам малюк. Якщо вас цікавить лего для дівчаток, то рекомендуємо перейти за даним посиланням.

Виробники LEGO працюють на принципах, проголошених одним із засновників компанії ще в 50-х роках минулого століття. Якщо поєднати їх з умовами сьогоднішнього дня, то ці критерії створення нових ігор будуть звучати так:

• Конструктор LEGO повинен відкривати перед дитиною необмежені можливості творчості і навчання;

• Конструктор повинен призначатися для дітей обох статей, будь-яких національностей та різного віку;

• Гра повинна стимулювати розвиток дитини і спонукати до творчості;

• Нові моделі повинні зміцнювати інтерес до конструктора;

• Конструктор повинен бути повністю безпечним для дитини і нешкідливим для навколишнього середовища;

• Якість набору повинна бути забезпеченою на найвищому рівні.