Переваги індивідуального пошиття штор

Естетично оформлені вікна додають інтер’єру завершеності, створюють затишну та комфортну обстановку. Іноді нам буває складно вибрати ідеальні штори, які б ефектно доповнювали інтер’єр і поєднувалися з основною колірною гамою. У таких випадках виручає пошиття штор, що має масу переваг. Головне, що приваблює замовників, які вибирають пошиття штор на замовлення — унікальність дизайну. Ви самі вибираєте колірні поєднання, фактуру тканини, комбінації тканин, і можете бути впевнені, що такого текстилю немає більше ні в кого. Крім того, унікальність допомагає підкреслити особливості саме вашого інтер’єру.

poshiv-shtor-848x400Можливість пошиття під замовлення дозволяє вибрати оптимальну довжину, а це не завжди виходить зробити, коли ми купуємо типові фіранки. Найчастіше готовий текстиль необхідно підшивати, а це зайвий клопіт і трата часу. Штори на замовлення гарантовано відповідають розмірам, які ви вказали у замовленні. Якщо вас цікавить індивідуальне пошиття штор, то студія пошиття тюлів і штор “Арлекін” — це те, що вам потрібно.

Надійність і довговічність. Ви самі вибираєте тканини, з яких будуть пошиті вироби, ретельно перевіряєте всі шви. На відміну від фабричних портьєр, які часто грішать дефектами і огріхами, штори, зшиті на замовлення, відрізняються високою якістю.

Ідеальна відповідність дизайну

Якщо ви хочете добитися ідеального поєднання всіх відтінків і фактур тканин, кращого вибору, ніж індивідуальний пошив, годі й шукати. Вашій увазі представлений величезний асортимент забарвлень і різновидів тканин — щільних, напівпрозорих, фактурних. За допомогою професійного дизайнера ви легко підберете ідеальні комбінації і отримаєте гарні текстильні вироби.

Вибираючи дизайн, важливо враховувати особливості конкретного приміщення. Для спальні більше підійдуть завіси з щільної тканини, щоб захищати вас від перших променів сонця. Але, якщо кімната виходить на північну сторону, краще вибирайте штори з легких тканин, адже в приміщенні і так буде недостатньо сонячного світла.

У вітальню можна вибирати тканини будь-якої фактури, головне, щоб вони подобалися вам і поєднувалися з іншим текстилем в кімнаті. У класичному інтер’єрі красиво виглядають портьєри з оксамиту, велюру, з додаванням шовкових вставок. У вітальню в стилі хай-тек підійдуть строгі і лаконічні римські штори.

Римські штори або ролети підійдуть і для кухні — за таким текстилем просто доглядати, вони довгий час зберігають привабливий зовнішній вигляд.