Переваги імплантації зубів

Імплантація зубів в останні роки користується чималим попитом, незважаючи на її дорожнечу. Це найсучасніший, вигідний і естетичний спосіб повернути посмішку. Саме ця процедура дозволяє відновити весь зуб до кореня, так що він буде виглядати, немов справжній.

d8ec34c6f4df4f69aea0Прекрасна і функціональна посмішка після закінчення лікування гарантована всім!

Імплантація зубів має наступні незаперечні переваги:

 

  • Естетичність: так як імплантація зубів повністю відновлює зуб — від кореня до кінчика — протез виглядає природно. Якщо вас цікавить протезування зубів Львів ціни, то рекомендуємо перейти за даним посиланням.
  • Чимала кількість показань: дане лікування може вирішити абсолютно всі проблеми і відновити будь-яку кількість зубів — від одного до декількох. Сучасна імплантація рекомендується людям з абсолютною адентією — можна згадати, що в недалекому минулому доводилося носити незручні знімні протези, які сильно натирали.
  • Широкий спектр протезів: на імплантатах ви можете прикріпити будь-який протез — постійний або навіть знімний — останній, між іншим, дозволяє значно економити, не впливаючи на вигляд нових зубів.
  • Надійна фіксація і комфорт: розміщення імплантатів гарантує, що навіть знімні протези надійно закріплені і не повинні видалятися щодня з порожнини рота. Знімні протези не мають достатнього комфорту для зубів або ясен. Протирання, почервоніння ясен — часто супроводжуються знімним протезом, але при фіксації на імплантатах — подібні проблеми зникають.
  • Навіть зуб, оброблений імплантатом, не вимагає точіння сусідніх зубів, що зазвичай потрібно для фіксації моста.
  • Відновлення кісткової тканини: тривала відсутність зубів у роті призводить до втрати кісткової маси, через зниження напруги.
  • На жаль, зубні мости, поодинокі коронки і знімні протези не вирішують таку проблему, оскільки конструкції тільки накладаються на ясна. В результаті атрофії кісткова тканина істотно зменшується — це чинить негативний вплив на зовнішній вигляд людини, так як формується асиметрія обличчя, збільшується кількість лицьових зморшок. Імплантат, прикріплений до кісткової тканини, змушує її «працювати», через навантаження, яке він переносить на кістку, в процесі перетравлення їжі.