Переваги і типи бензинових генераторів

Ви можете придбати бензиновий генератор для дому, офісу, дачі і навіть квартири. У зв’язку з частими перервами в електропостачанні деякі домогосподарства і навіть окремі підприємства змушені шукати додаткові джерела безперебійного живлення. Тому генератор бензиновий — те, що може стати в нагоді як не можна до речі.

1506325755 (1)Що собою являє пристрій, і в чому плюси його використання?

За габаритами це невеликого розміру техніка, яка може майже безшумно працювати, забезпечуючи потреби домогосподарства або офісу приблизно протягом 4-5 годин. Далі такому генератору потрібно буде дати час охолонути. Тобто, техніка не призначена для того, щоб працювати без перерв і на постійній основі.

Виділяють різні по потужності пристрої:

  • на 5 кВт;
  • на 10 кВт;
  • на 20 кВт.

Великі за потужністю агрегати не зустрічаються, так це було б і економічно не так вигідно. Якщо говорити про принцип роботи, то тут виділяємо також три види пристроїв:

  • асинхронні бензоелектростанції;
  • синхронні;
  • інверторні.

Вони відрізняються за внутрішньою будовою, а також за умовами експлуатації.

Синхронні генератори купують, якщо потрібна робота пристрою на короткий період. У такому випадку дана техніка буде ідеальним варіантом, так як здатна відмінно переносити високі, але нетривалі пускові навантаження. Тобто, якщо в побуті вимикають електрику на короткий період, можна розглянути такий варіант.

Вас може зацікавити продаж бензогенераторів асинхронного типу, якщо передбачаються активні навантаження. Наприклад, потрібне не тільки світло в будинку, але і світло на роботу будівельного інструменту.

Якщо ж вас цікавить найбільш довговічний, ефективний прилад і ви хочете купить генератор в Днепре, то зверніть увагу на інверторні моделі. Це найкраще, що зараз є на ринку. З інших переваг зазначеного типу: мала вага, велика працездатність, хороші показники по вихідному струму, що дуже важливо для споживання електрики побутовими електроприладами, включаючи електроніку.

Якщо пристрій не здатний видавати якісний струм, можна зіпсувати обладнання, навіть якщо це звичайна побутова техніка: холодильник, телевізор та інше.

Як остаточно визначитися з вибором?

Підбираємо пристрій, виходячи зі своїх потреб і запитів, а також можливостей

Отже, можна коротко пройтися по чек-листу, який буде показувати, що ж все-таки варто підключити:

  • Якщо вас хвилює ціна, але при цьому важливою є і якість, хороша потужність і нормальні показники вихідного струму, купуйте побутовий генератор. Якщо немає можливості, звертайте увагу на моделі синхронного і асинхронного типу.
  • Має значення кількість енергії, що споживається у звичайному режимі. Так, генератори можуть бути однофазними (220 В) і трифазними (380). Останні варто вибирати, якщо вам потрібне тільки освітлення, і ніякої більше техніки включати в мережу не потрібно.
  • Дивимося на тип двигуна: двотактний або чотиритактний. Перший розрахований на роботу до 1 години, другий — до 8 годин безперервного процесу вироблення енергії.