Переваги і недоліки дитячої коляски-тростини

Звичайно, маленька дитина і коляска – поняття нерозривні. Це і зрозуміло, так як вона – одна з найбільш потрібних речей для новонародженої дитини. На прогулянку, в гості, магазин, лікарню ми не йдемо без коляски. Звичайно, її можна замінити слінгом для перенесення дітей, але ці пристрої все ж не можуть замінити дитячий транспорт, так як вони незручні тим, що в них можна гуляти на вулиці лише короткий час, поки мама не втомиться. До того ж, в прохолодну погоду в них довго не погуляєш, так як в них виробниками не враховані деталі, які утримують постійну температуру. 

 

kolyaska_graphic_graceТому необхідність дитячих колясок очевидна. Але, на жаль, не існує ідеальної моделі, так як потреби і можливості у всіх молодих мам різні. Тому в дитячих магазинах представлений чималий вибір всіх видів і кольорів; трансформери, прогулянкові, модульні і навіть моделі для батьків, які займаються спортом.

Між іншим, вас можуть зацікавити якісні коляски трости в Киеве, які ви можете придбати вже сьогодні на сайті babyhit.ua.

 

Перед жарким сезоном відпусток особливо актуальні прогулянкові конструкції: важкі, надлегкі і полегшені.

 

Суперлегкі по-іншому називають колясками-тростинами. На них ми звернемо особливу увагу.

 

Незважаючи на свою досить високу популярність, такі коляски-тростини все-таки мають деякі недоробки, які для більшості батьків є суттєвими.

 

До таких недоліків належать:

 

1) Невелика вага. Зазвичай вони мають вагу не більше 6-ти кілограмів. З цієї причини стійкість «тростин» страждає. Крім того, маневреність також не є ідеальною. Тому багато батьків, наприклад, в нижній кошик для речей кладуть якийсь масивний предмет, щоб збільшити вагу. Але, звичайно, це не дуже зручно для батьків, так як більша частина ваги буде зосереджена в нижній частині коляски.

 

2) Деталі досить швидко зношуються, що призводить до швидкої поломки всієї конструкції. Чому це відбувається? Як було відмічено раніше, прогулянкова коляска-тростина – найактуальніший дитячий «транспорт» під час літнього відпускного сезону. А значить, ви будете дуже часто здавати її в камери для зберігання речей або багаж, де з нею, природно, лагідно і обережно поводитися не стануть. Крім того, її доведеться практично постійно складати і знову розкладати, що теж не йде візку на користь. А ще, ви, батьки, будете прогулювати в ній дитини не тільки по чистому і рівному асфальту, але, ймовірно, по кам’янистій дорозі, по траві, бруду, а також і по піску. Тому вона буде служити вам не довше, ніж пару-трійку років. І не думайте, що вона знадобиться для іншої дитини.

 

3) Неможливість використання дитячої коляски-тростини в холодну пору року. Через невеликий діаметр коліс, такий вид прогулянкового транспорту не може їхати по засніжених вулицях. В цьому випадку вам доведеться купувати для зимових прогулянок більш підходящий варіант. А якщо на вулиці слизько, ожеледь, її використовувати тим більше не слід, так як її гладкі пластикові колеса можуть ковзати по льоду, що може призвести до падіння, а, значить, травм дитини.

 

Але, незважаючи на велику кількість недоліків, у «тростин» є безліч переваг, через які значна частина батьків віддає перевагу саме такому варіанту.

 

Переваги:

 

1) У багатьох видах існує декілька положень – лежачи і напівлежачи. Такий варіант з двома положеннями найбільш зручний і для матері, і для малюка.

 

2) Її легкість. Завдяки цьому нею можна користуватися практично в будь-якій ситуації, також брати з собою в машину, коли ви вирушаєте у відпустку, в похід, на дачу.

 

3) Конструкція, яка складається. Така перевага дозволяє розміщувати її, наприклад, в під’їзді, багажнику машини або у маленькому передпокої.

 

4) Наявність бампера. Якщо ваш малюк дуже активний, то, звичайно, краще вибирати коляску, яка буде мати бампер, так як він часто буде старатися вийти з неї, а бампер буде контролювати дії дитини. А якщо малюк спокійний, можна купувати дитячий транспорт і без нього.

 

5) Зручний і практичний механізм складання. На відміну конструкцій, які трансформуються, тростину можна складати і розкладати однією рукою, що, звичайно, дуже зручно, коли у вас на руках знаходиться дитина. Але тут потрібно бути вкрай обережними, так як подібне ставлення до неї не йде їй на користь, тому що при цьому вам, ймовірно, доведеться допомагати і ногою.

 

Як видно, переваги у дитячої коляски-тростини дещо перевищують кількість недоліків. Все ж, вибираючи, поміркуйте, за якими параметрами ви будете купувати її. Якщо вона вам підходить, то сміливо беріть. Головне, щоб ваша дитина відчувала у ній себе зручно і комфортно.