Переваги гелевого нарощування нігтів

Подовжені акуратні нігті завжди були і залишаються в моді. А що зробити, якщо ніяк не виходить відростити бажану довжину? У вас є два виходи: наростити нігті або весь час покривати їх шелаком, щоб вони не ламалися. Гелеве нарощування краще робити в салоні або пройти практичні курси, щоб самостійно володіти цією технологією. А ось покрити нігті гель-лаком або шелаком в домашніх умовах не складе труднощів.

573211Достатньо подивитися навчальне відео в мережі інтернет і закупити відповідні матеріали Незамінним атрибутом як при нарощуванні, так і при простому покритті буде ультрафіолетова лампа.

Гелеве нарощування сьогодні практично повністю витіснило акрилове завдяки ряду переваг. Найбільш примітним аспектом гелевих нігтів є схожість з натуральними, при відростанні рідного нігтя, форма залишається тривалий час без зазубрин, плавно переходить в приховує відрослу відстань. Це найвагоміший аргумент на користь гелевих нігтів, але є кілька інших причин для того, щоб використовувати гель для роботи:

1. Гелеві нігті виглядають природно: спеціальне базове покриття наноситься практично без зусиль, огинаючи, набуває форму нігтя, а при затвердінні створює здоровий вигляд нігтьової пластини.
2. При нарощуванні не потрібні штучні тіпси, щоб надати необхідну форму. Все, що вам потрібно, це спеціальна фольга, яка після сушіння видаляється.
3. Гелеві нігті легко зробити в домашніх умовах, хоча для цього вам будуть потрібними терпіння, майстерність і акуратність.
4. Сохнуть гелеві нігті набагато швидше, достатньо двох хвилин, щоб гель застиг під променями УФ-лампи.
5. Гелеві нігті не тільки не псують власні нігті при правильній технології зняття, але здатні їх навіть зміцнити. При акриловому нарощуванні нігті повинні бути попередньо відшліфовані, щоб було краще зчеплення з натуральним нігтем матеріалу. Для гелевого нарощування достатньо буде обробити поверхню нігтьової пластини знежирювачем. Для хорошого зчеплення використовується база в трифазному нарощуванні гелем. Під шаром гелю нігтям дається можливість рости і зміцнюватися з плином часу.