Переваги електронних книг

Багато батьків сприймають електронну книгу як чергову забаганку улюбленого чада. Однак це все ж таки корисна річ. Після перерахування переваг електронної книги ви зможете переконатися в тому, що це дійсно так.

111. Величезна місткість інформації при невеликих розмірах пристрою. Погодьтеся, зручно мати під рукою в електронному вигляді вміст кількох книжкових шаф.

2. Багатофункціональність. Електронні книги з можливостями планшетного комп’ютера зараз зовсім не рідкість.

3. Читання електронних книг не псує зір. Це стало можливим за рахунок використання спеціально розроблених чорнил, які не застосовуються на телефонах, комп’ютерах і звичайних планшетах.

4. Низьке споживання електроенергії і тривала робота акумулятора без підзарядки. Після стомлення частою зарядки телефону можливості автономної роботи електронної книги здадуться вам просто вражаючими.

5. На відміну від друкованого видання за електронну версію художнього твору або навчального посібника вам не потрібно платити. Тисячі інтернет ресурсів пропонують завантажити різноманітну інформацію безкоштовно.

6. За допомогою електронної книги дітям можна прищепити любов до навчання. Адже дитині, як правило, набагато цікавіше зайвий раз зазирнути в пам’ять новомодного пристрою, ніж перегортати сторінки друкованого видання.

7. Віддаючи перевагу електронній книзі, ви піклуєтеся про навколишнє середовище. Тільки уявіть, скільки деревини треба було б для виробництва сотень паперових видань, які посіли скромне місце у вашому компактному пристрої.

8. У будь — якому електронній книзі передбачена можливість зміни шрифту і форми подачі тексту в залежності від уподобань читача. Це безумовна перевага перед друкованими виданнями,вона є дуже корисною для користувачів із поганим зором.