Переваги дублянок зі штучного дубляжу

У цивілізованих країнах Європи і в США модниці поголовно відмовляються від покупки одягу, взуття та аксесуарів з натуральної шкіри тварин і хутра, так як подібні вироби вважаються справжнім несмаком. Багато голлівудських зірок і зовсім вступили в товариство із захисту тварин, впевнено відстоюючи свою позицію.

154119000_1_6В Україні ця тенденція ще не настільки популярна, але останні колекції верхнього одягу доводять, що скоро і наші дівчата усвідомлено вдадуться до вибору дублянок і шуб із штучних матеріалів. Якщо вас зацікавили стильные женские дубленки, то радимо перейти за даним посиланням, не гаючи часу.

Основні переваги штучних дублянок:

 

  • Жодна тварина не постраждає! Завдяки розвиненим технологіям, люди навчилися виробляти високоякісні штучні матеріали, які нічим не відрізняються від натуральних аналогів.
  • У кілька разів дешевші, ніж натуральні дублянки.
  • Дуже теплі, зігріють навіть в найлютіші морози. Штучне хутро не поступається в теплі і комфорті натуральному.
  • Несприйнятливі до дощу і мокрого снігу. Дубляж обробляються спеціальними захисними просоченнями.
  • За дублянками легко доглядати, їх можна почистити вологою щіткою і при цьому не боятися, що зітреться фарба або відвалиться хутро.
  • Величезний модельний ряд: короткі і довгі варіанти, з хутряною опушкою і без, різних забарвлень і фасонів — на будь-який смак. Багато дизайнерів втілюють в життя самі незвичайні і цікаві стилістичні задумки і легко знаходять прихильниць.

Український та закордонні бренди вже багато років випускають колекції високоякісних дублянок зі штучного дубляжу. Дубляж зовні практично нічим не відрізняється від натуральних аналогів. Більш того, штучний дубляж м’який, легкий і естетичний, не витягується і не стирається на ліктях.

З чим носити?

Якщо ви зважилися на покупку штучної дублянки, то можете бути впевнені, що у вас ніколи не виникне труднощів з приводу того, з чим носити цю річ. Дублянка однаково стильно виглядає і з джинсами, і з сукнями, і з шифоновими романтичними спідницями, адже стиль ф’южн сьогодні актуальний як ніколи раніше.

Зверніть увагу на колірну гаму дублянок. Сьогодні в тренді бордо, вишня, насичений зелений і гірчичний кольори. Але і класика не здає своїх позицій: як і раніше актуальні дублянки чорного, сірого, коричневого, бежевого кольорів.