Переваги друку логотипу на пакеті

Правильна упаковка — це «обличчя» товару. За зовнішнім виглядом упаковки покупець судить про якість самого товару, про доцільність його придбання, а також про продавця, який йому цей товар продав. Пакет з логотипом — ідеальний пакувальний засіб для різної продукції, який виконує ще одну важливу роль — роль рекламного носія. 

white_craft.jpg.pagespeed.ce.ehoulm4TnEЯкі вигоди отримують замовники, які використовують пакети з логотипом для пакування?

Нанесення логотипу на пакет — легкий і дієвий спосіб, за допомогою якого можна розповісти про свою компанію, послуги і продукцію, нагадати про себе постійним клієнтам і залучити нову аудиторію до свого товару. Такий пакет використовується за призначенням, не викликає негативних емоцій у споживачів, а фірмове зображення на пакеті запам’ятовується на підсвідомому рівні.

Пакет має досить велику площу для реклами. Крім логотипу компанії, тут можна розмістити і будь-яку іншу інформацію, починаючи від мотивуючого слогана і закінчуючи контактними даними організації.

Пакети з логотипом використовують:

  • під час проведення рекламних заходів і акцій;
  • в процесі здійснення презентацій продукції;
  • при відкритті нових магазинів, салонів, центрів та ін шого;
  • на промо — акціях.

Від чого залежить вартість?

Пакет з логотипом — один з бюджетних рекламних засобів. При мінімумі вкладень замовник отримує високу віддачу в найкоротші терміни.

Вартість замовлення залежить від:

  • обраного матеріалу;
  • форми пакета;
  • кількості примірників;методу друку, за допомогою якого наносять зображення.

Друк логотипу здійснюється на класичних пакетах — майках, пакетах з крафтового паперу та інших. Останнім часом особливою популярністю користуються еко-сумки, зроблені з бавовни та інших натуральних тканин.

Замовляючи друк логотипів на пакетах за даним посиланням https://paketov.net.ua/tag/pechat-na-paketakh-kiev/, клієнт може самостійно розрахувати вартість замовлення. Для цього необхідно ввести дані заявки в потрібній формі. Як правило, для оформлення замовлення не потрібно навіть виходити з дому. Достатньо завантажити логотип для друку, вибрати потрібну кількість і тип друку, після чого дочекатися обробки замовлення.

Більшість компаній, що займаються друком логотипів на пакетах, пропонують знижки постійним клієнтам. Також можна отримати додаткову знижку при замовленні великого тиражу.