Переваги дитячих дерев’яних іграшок

Вибираючи маленькій дитині іграшки, необхідно бути дуже уважними. Деякі можуть бути виготовлені з використанням шкідливих матеріалів, інші легко ламаються і можуть завдати при цьому малюкові травму. Але ж хочеться, щоб вони були і красиві, і корисні. Зробивши вибір на користь дерев’яних іграшок, можна вирішити практично всі проблемні питання.

8Екологічність

Якщо пластик і гума періодично викликають питання, дерево залишається деревом. На нього практично не буває алергічних реакцій, воно спокійно витримує різниці температур, має приємний запах.

Як правило, виробники для розмальовування вибирають дорогі, якісні фарби, оскільки інші при нанесенні на дерево не дають яскравого кольору і починають лущитися ще на складі, тому в цьому відношенні теж можна бути спокійними. А ось лаковані іграшки не варто приносити дітям до 2-х років, поки вони все тягнуть до рота.

Зовнішній вигляд

Традиції дерев’яних іграшок йдуть в старовину. Багато з них розроблені протягом століть, тому мають форми приємні і зручні для маленьких дітей. Багато частин виробляються в ручну, як і розфарбовуються, тому вони мають відмінності в дизайні, і при цьому виглядають самобутньо, оригінально, розвиваючи хороший смак і прихильність до національних традицій ще з глибокого дитинства.

Добре й те, що фарби наносяться частково, вони створюють ефект м’якого кольору, що важливо для в неповному обсязі сформованого зору маленьких дітей.

Практичність

Доглядати дуже просто. Всі іграшки можна мити з милом. Це дозволяє не турбуватися про безпеку малюка.
Діти люблять все кидати. На відміну від пластику, дерево не розлетиться на частини. Такі іграшки служать довго, стають з часом сімейними реліквіями, улюбленими всіма поколіннями.

Безпека

Щоб зберегти здоров’я малюка, всі частини дерев’яних іграшок нанизують на міцну волосінь, гумки або міцну линву, тому навіть наявність дрібних деталей не повинна бентежити батьків.

Іграшки не б’ються, що виключає поранення. Вони ретельно поліруються, тому і скалок теж не буде. Малюки люблять кидатися іграшками, тому єдина проблема — можливість розбити іграшкою якийсь предмет в кімнаті. Тому розумно використовувати ті варіанти, які фіксуються до ліжечка або візку для самих маленьких. Якщо ж є іграшки-брязкальця, то потрібно відсувати манеж від телевізорів і комп’ютерів. До лампочки над головою не вистачить фізичних сил.

Прості і зручні дерев’яні іграшки — найкращий вибір для маленької дитини. Вони дають ті ж розвиваючі можливості, що і їх більш сучасні варіанти, але при цьому залишаються найбезпечнішими, надійними і привабливими друзями в дитинстві.