Переваги дезодорантів для чоловіків Garnier

Компанія Garnier випускає багато форм косметичних засобів, які допомагають боротися з виникненням неприємного стійкого запаху поту і появи вологи під пахвами. 

DEODORANT_man_ (1)Чоловіча лінія захисту від пітливості компанії Garnier представлена кульковими дезодорантами, аерозолями і сухими стіками. Є засоби, які розраховані на 48 годин (Garnier Men Mineral «Ефект чистоти»), 72 (Men Mineral «Крижаний екстрим») і 96 (Men Mineral «Спорт»). Вони є доступними і зручними у застосуванні. Кожен може знайти найкращий для себе дезодорант.

З них популярними вважаються:

 

  • Garnier Men мінерал екстрим — спрей, який не має різкого запаху. Дарує відчуття свіжості, швидко висихає і не залишає плям. Кришка балона оснащена засувкою, завдяки якій він не розкриється в сумці або валізі. Популярність даний чоловічий антиперспірант отримав за тривалу свіжість, відчуття прохолоди і захист від виділень і запаху поту
  • Крижаний екстрим Garnier 72 години — сухий антиперспірант в красивій ефектній упаковці. Біла основі не масляниста і приємна при нанесенні на шкіру. Має різкуватий стійкий запах і не залишає плям на одязі. Засіб впливає на потові залози і запобігає потовиділенню на 72 години.
  • Garnier Men Mineral 48 без білих слідів — сухий антиперспірант з широкою зручною упаковкою і приємним стійким запахом. Ефективно захищає від виділення поту і не залишає слідів на чорному одязі. Особливості: максимальний захист від поту досягається завдяки солям алюмінію, які входять до його складу.

Розробники рекомендують не використовувати Garnier дезодорант частіше, ніж зазначено на упаковці. До складу роликових і сухих дезодорантів входять: хлористий алюміній, диметикон, бензиловий спирт,бензилсаліцилат, тетрахлоргідрат цирконію, синтетичний віск.

Варто зазначити, що дезодорант для мужчин компанії Garnier розрахований на використання в різних умовах: сильна спека, фізичні навантаження і заняття спортом. У кожному разі засоби даної компанії дарують відчуття впевненості і комфорту, на довгий час перешкоджаючи потовиділенню, надаючи яскравий і стійкий аромат.