Переваги апаратного манікюру

Красиві нігті дають зрозуміти, що ви приділяєте особливу увагу вашим рукам. Апаратний манікюр вже давно нікого не дивує. Це дуже практичне рішення. Даний метод не сильно відрізняється від звичайного, крім однієї важливої деталі: тут замість пилок та інших знайомих інструментів використовується пристрій з декількома інжекторами. Вони дозволяють усунути дефекти шкіри і нігтьових пластин, скоротити довжину або видалити кутикулу, усунути попереднє покриття, без застосування хімікатів і багато іншого.

2e7ce51c58f1f7b90b1c176b4b240f71 (1)Дана процедура проводиться набагато швидше і ефективніше. Чудово підходить для тих, хто відчуває труднощі зі звичайним манікюром. І якщо ви теж бажаєте стати майстром в цій справі — то можете записатися на курси апаратного манікюру у вашому місті.

Ця технологія є однією з найбільш сучасних. Вона триває набагато менше часу, ніж обрізний манікюр і безпечніша для клієнтів з алергією і з чутливою шкірою. Тут не потрібно тримати руки в теплому розчині.

Руки дезінфікуються спеціальним інструментом, а майстер працює з рукавичками і маскою.

За допомогою даної технології ви зможете коригувати і нарощені нігті. Для цього скористайтеся насадкою з високою абразивністю, яка легко видаляє навіть дуже міцний гель і дозволяє полірувати ніготь до тих пір, поки він не заблищить, усуваючи всі дефекти і нерівності, перед нанесенням нового шару.

Варто зазначити, що фрезер для маникюра здійснює дбайливий вплив на нігтьову пластину і шкіру. Із застосуванням спеціальної насадки з невеликою жорсткістю, ви можете акуратно видалити мозолі і ороговілу шкіру з пальців, не пошкоджуючи здорові клітини. Для власниць сухої шкіри дана процедура незамінна.

Крім того, після того, як ви станете кваліфікованим майстром апаратного манікюру, ваші клієнти гідно оцінять такі переваги:

 

  • швидкість — дуже цінно, якщо вони поспішають;
  • мінімальний ризик отримання травм;
  • ефективне і делікатне полірування, при розшаруванні нігтя.

Ваші клієнти обов’язково залишаться задоволені своїми доглянутими руками.