Перетворення в блондинку: за і проти. Частина 1

Біляві панянки вже багато десятиліть крутять голови чоловікам і є еталоном краси. Ні-ні, рудоволосі бестії і пекучі брюнетки прекрасні й неповторні. Однак погодьтеся: в салонах краси частіше висвітлюють волосся, ніж фарбують в інші відтінки. І мимоволі хочеться спробувати себе в ролі красуні Мерилін Монро або Клаудії Шиффер. Чому дівчата відмовляються від світого волосся, і чи є на це об’єктивні причини?

 
b876d01bf41080938836843b60c1f8cfБуду сірою мишкою

Якщо виберете невідповідний відтінок — будете. Але в хороших салонах краси працюють професіонали своєї справи. І вони не допустять такого. Якщо хочете фарбувати волосся вдома самостійно — попередньо проконсультуйтеся у фахівця. Якщо ваша шкіра схильна до почервоніння — не вибирайте теплі відтінки (карамель, мед). Вони ще більше привернуть увагу до проблем шкіри. Власницям смаглявої і темної шкіри не потрібно фарбуватися в попелястий блонд — це буде виглядати вкрай неприродно. Фарбу для волосся так само вибирайте хорошу, від відомих брендів, щоб не нашкодити волоссю.

Насправді немає жінки, яку б зіпсував білий колір волосся. Зіпсувати може тільки неправильний підхід до вибору відтінку і техніки фарбування.