Пересувний операційний світильник для дерматології, косметології

Застосування пересувних операцийних світильників

Пересувні операційні світильники в Україні широко застосовуються в медичних цілях. Мобільне світло може використовуватися як допоміжним для хірургів в лікарнях, так і для косметологів в клініках і салонах краси. Слід звернути увагу, що косметологи вибирають саме безтіньові варіанти на світлодіодах. Для більш складних маніпуляцій можна використовувати не тільки пересувні, але і стельові з одним або навіть декількома куполами, які встановлюються під потрібним лікарю кутом. Також досить зручне використання дистанційного пульта, зовнішнього монітора, що тільки допоможе роботі косметолога. Існують мобільні, стельові, настінні світильники з вбудованою відео-камерою, що часто використовується в стоматології і дерматології.

Світильник хірургічний При виборі операційного світла необхідно знати, що світлодіодний LED світильник здатний забезпечити економічність в освітленні і довгострокову працездатність діодів — близько 50000 годин. Також в переваги таких світильників входить глибока і безтіньова регульована освітленість поля.
Для зручності в роботі лікарі акцентують увагу на регульованому індексі передачі кольору, що допоможе зробити область операційних полів максимально природньою.
До важливих технічних характеристик потрібно додати безпеку в експлуатації і регульовану колірну температуру, відсутність теплового нагрівання, що важливо для медперсоналу при регулярній частій роботі під даною лампою.
У косметології безтіньові світильники поділяються на люмінісцентні лампи та світлодіодні. У першому випадку ми говоримо про лампи денного світла, але до недоліків необхідно віднести швидке перегоряння лампочок і великі фінансові витрати на часті заміни таких ламп.
Зверніть увагу, що на сьогоднішній день доступна модифікація або докомплектація світлодіодних світильників — кольорокоригуючий асорбційний фільтр, що відмінно справляється з мікробами і пилом.
Яким би не був ваш вибір, необхідно сказати про бездоганне освітлення робочої зони, створення м’якого світлового переходу, відсутність нагріву освітлення діаметра простору.

Купити пересувний операційний світильник в Україні ви зможете у нас в інтернет-магазині gm.org.ua. Наші фахівці завжди допоможуть, проконсультують і підберуть потрібний варіант згідно ваших вимог. У косметології часто недостатньо лампи-лупи, а пересувна лампа істотно спростить роботу майстра і буде служити довго, якісно.