Пеленальний комод — необхідний атрибут для догляду за малюком

Перед народженням довгоочікуваного малюка молоді батьки занурені в ряд проблем, пов’язаних з облаштуванням дитячої кімнати. Щоб дитина росла в комфортних умовах, дитячу потрібно відповідно обставити функціональними меблями: зручним ліжечком, столиком для годування, комодом для зберігання дитячих речей, пристосуванням для сповивання, ходунками, іграшками та іншими атрибутами.

03144736Пеленальні комоди дозволяють ще швидше впоратися з такою, здавалося б, простою справою, як сповивання дитини. Крім забезпечення комфорту в процесі сповивання, комод виконує функцію зберігання дитячих речей, тому що оснащений декількома висувними шухлядками. У них буде доцільно розташувати пелюшки, памперси, повзунки, сорочечки, а також інші речі, які потрібні для догляду за новонародженим малюком. А придбати пеленальний комод ви можете на сайті lamama.com.ua за приємною ціною.

Пеленальний комод можна назвати першою шафою для зберігання одягу малюка. Після того, як дитина підросте, верхню пеленальную частина можна від’єднати від комода. Простора робоча поверхня пеленального комода зручна для здійснення таких процедур, як проведення масажу, легка гімнастика. Серед широкого асортименту сповивальних комодів зустрічаються моделі, оснащені знімними ваннами зі зливом для купання малюка.

Від чого залежить вибір пеленального комода?

Для того щоб зробити правильний вибір пеленального комода, необхідно враховувати такі параметри, як якість, його габарити, безпека і вартість.

В цілому, ціна на пеленальні комоди практично однакова у всіх виробників. На сьогоднішній день в меблевих магазинах представлений великий вибір кольорової гами даного предмету меблів, що дозволяє зробити вибір з урахуванням стилю оформлення та інтер’єру дитячої кімнати. Що стосується матеріалів для виготовлення сповивальних комодів, то в цьому плані використовується натуральне дерево або МДФ з безпечним покриттям.

При виборі комода для сповивання потрібно звернути увагу на якість матраца. Дуже важливо для безпеки малюка, щоб матрацик не ковзав по робочій поверхні комода. Для зручності в експлуатації комод слід підбирати під зріст мами. Виріб повинен бути повністю безпечним, не мати гострих кутів і опуклих деталей. Перед покупкою важливо перевірити якість і міцність коліщаток, а також наявність спеціальних блокаторів на них.

Комод з пеленальним столиком — незамінна річ в будинку, де з’явилася маленька дитина. Він дозволяє швидко справлятися з важливими процедурами по догляду за новонародженим малюком, а також зберігати засоби гігієни, постільні приналежності, памперси, одяг для малюка, іграшки та інші необхідні речі.