Патронаж і патронажні послуги

Приходить момент, коли людина не в змозі сама за собою доглядати, ось тут і потрібна допомога близької людини. Але, на превеликий жаль, не завжди родич здатний на таке. Є ситуації, коли хвора людина зовсім одна, тобто, немає ні дітей, ні родичів. Як же бути? Тут уже має взяти «кермо» у свої руки держава.

img-06Адже уряд завжди запевняв, що непотрібних людей немає. Якраз для догляду за хворими одинокими людьми і існують спеціальні патронажні служби. Співробітники такого центру обов’язково подбають про самотню і хвору людину. Рекомендуємо відвідати вам сайт патронажної служби http://zabotta.ru/patronazh вже зараз.

Як здійснюється догляд?

Потрібно не просто сидіти поруч з хворою людиною, а надавати їй повноцінну якісну допомогу. При цьому зовсім необов’язково вирушати в будинок для людей похилого віку або в пансіонат. Адже догляд можна здійснювати і в домашніх умовах:

 

  • Доглядальниця може приходити час від часу;
  • Цілодобовий догляд (доглядальниця з проживанням).

Є моменти і ряд причин, через які пацієнт не може залишатися один ні на одну хвилину. Наприклад, коли хворий вважається лежачим або людина, яка в силу віку не може самостійно нічого робити. На доглядальницю покладено багато обов’язків. Крім медичної допомоги, вона готує їжу, супроводжує хворого при відвідинах лікувальних установ і так далі. Літній самотній людині також потрібне спілкування, як і будь-якій людині, тому це теж в деякому сенсі входить в коло обов’язків такої людини.

Як працюють доглядальниці?

Кожна доглядальниця має необхідні знання та досвід по догляду за хворими та немічними людьми. Графік роботи фахівця може бути будь-яким. Здебільшого він залежить від побажання клієнта. Вона може чергувати тільки вночі, по кілька годин на день, постійно, або тільки в медичних установах. Якщо є відчуття, що не зможете самостійно забезпечити потрібний догляд хворого родича, тоді варто подумати про послуги патронажної медсестри.

Сподіваємося, що дана стаття вам сподобалася і ви почерпнули для себе багато цікавої інформації.