Пастельні сумки для весни 2017 року. Частина 1

Темні сумки, звичайно, дуже практичні, тому що вони підходять практично під будь-який стиль. Вони створені для важких зимових пальто або костюмів. Але пастельні сумки будуть ідеально поєднуватися з яскравими кольорами весняного та літнього одягу. Синій, м’ята, світло-рожевий і бузковий відтінки в моді навесні 2017 року.

69703_0Зверніть увагу на брендові пастельні сумки світло-коричневого кольору. Дуже гарні моделі зі шкіри можна придбати недорого і навіть зі знижкою. Класична сумка з ніжним ажурним візерунком може бути також зшита з шкірозамінника. Сюди поміститися ноутбук або папка формату А4. Пастельні сумки в 2017 році, як правило, мають яскраву підкладку, зовні можуть бути невеликі додаткові кишені, в тому числі, для телефону. Якщо ви вирішили купити новий смартвон, то в будь-якій моделі весняної сумки знайдеться для нього кишенька. Навіть у маленькому клатчі.

Велика сумка блідо-рожевого кольору є цікавою пропозицією для весняного сезону. Вона буде прекрасною компанією для спортивного одягу яерез досить суворий характер.