Пастельні сумки для весни 2017 року. Частина 2

Бажано купувати сумки, виготовлені з натуральної, м’якої шкіри, яка більш стійка до бруду та пошкоджень. Серед популярних відтінків пастельних кольорів: сірий, бежевий, екрю. Якщо ви виберете великий розмір сумки, то це буде дуже практично.

2013-spring-christian-dior-bag-6Італійський дизайн є символом гарного смаку і елегантності. Це також випадок добре розроблених брендових сумок в пастельних тонах. Виготовлені сумки з натуральної шкіри коштують дорого. Зазвичай весняні та літні моделі мають срібні фітинги і блискавку. У свою чергу еко-сумка з щільної бавовни може бути використана під час походу по магазинах. Сумки з квітами бувають різних розмірів і можуть мати червоний, синій і рожевий квітковий дизайн.

В даному випадку можна вибирати з великого діапазону кольорів: жовтий, блакитний, синій, рожевий і багато інших. Крім того, ніхто не відміняв класичні чорні та білі тони. Навесні можна носити гумові сумки, зроблені з силікону. Вони дуже практичні, оскільки є водонепроникними. Сумки з силікону носять на товстій плетеній мотузці. Ви можете ходити з ними як на пляжі, так і в місті. Їх додатковою перевагою є відносно низька ціна.

Барвисті сумки з’явилися навесні в колекціях практично всіх дизайнерів світу. Тому, якщо ви хочете йти в ногу з часом, то повинні вибрати сумку пастельного відтінку.