Пароконвектомати — основа будь-якої професійної кухні

Жодна професійна кухня не обходиться без такого обладнання, як пароконвектомат. Особливістю цього важливого атрибуту є те, що він з легкістю поєднує в собі кілька видів кухонної техніки: жарову або духову шафу, звичайну плиту, фритюрницю і багато іншого. При цьому пароконвектомат може чудово замінити все це обладнання, тим самим заощадивши простір на кухні. Перевагою пароконвектоматів можна вважати те, що приготовані з їх допомогою продукти практично не втрачають своїх корисних властивостей. Пароконвектомати відрізняються вражаючою багатофункціональністю, приготування з таким «чудом техніки» перетворюється на суцільне задоволення.

Miele2006-031-02Пароконвектомати підійдуть для обладнання як дорогого ресторану, так і для звичайної студентської їдальні. Використання їх дасть змогу шеф-кухарю ресторану більше уваги приділити творчому оформленню страви, заощаджуючи як електроенергію, так і час приготування. Ціни на пароконвектомати відносно невисокі, але так було не завжди.

До речі, на сайті http://www.apach.com.ua/shop/category/parokonvektomaty-i-pechi/parokonvektomaty-s-tsifrovoi-paneliu-upravleniia ви можете придбати якісні пароконвектомати за найвигіднішими цінами на ринку.

Ще зовсім недавно дозволити собі таке «чудо техніки» могли лише дорогі заклади. На жаль, те, що добре для закладів громадського харчування, використовувати в домашніх умовах не має сенсу. Справа в тому, що пароконвектомати економічно ефективні лише при великих об’ємах продуктів, в іншому випадку, їх застосування сильно «вдарить» по гаманцю власника.

Пароконвектомати мають чіткий розподіл за деякими показниками. Наприклад, за типом пароутворення вони бувають бойлерними або інжекційними. У бойлерних пароконвектоматах пар, як можна здогадатися з назви, утворюється в бойлері, в інжекційних ж — впорскується безпосередньо на нагрівальний елемент. Багато власників закладів громадського харчування помилково вважають, що придбання пароконвектоматів — марна трата грошей. Пароконвектомати — рішення для справжніх бізнесменів, які вміють рахувати свої гроші.