Ознаки вагітності

Ці довгоочікувані слова «у вас буде дитина» наповнюють нас незабутнім почуттям радості, безмірного щастя. Вийшовши із жіночої консультації окриленою, так і хочеться повідомити всьому світу, що скоро станеш мамою. І тут же виникає багато питань — як визначити стать дитини, як розвивається малюк, як харчуватися, які вітаміни пити, які аналізи треба здавати, чи можна виконувати улюблену пробіжку (гімнастику) вранці і т. д.

 

 

Вагітність — це не хвороба, а неймовірний відрізок життя, протягом якого відбувається поступово єднання з дитиною, розуміння або прийняття майбутнього материнства. Цей період необхідно провести в гармонії з собою, своїм організмом. Намагатися відчути дитину, зрозуміти, що їй потрібно в даний момент. Час перейти на більш здорову їжу, вести здоровий спосіб життя, не нервувати, частіше гуляти, відвідувати заходи, які піднімуть настрій (наприклад, відвідати театр або цирк).

 

 

Друзі сайту: ви можете купить нишевую парфюмерию за доступними цінами на сайті aromateque.com.ua

 

 

297596

Кожна вагітність протікає по-своєму. Хтось страждає від постійного токсикозу, а хтось веде звичайне життя. Симптоми вагітності можуть з’явитися як у перші дні після зачаття, так і через кілька тижнів, а можуть взагалі не з’явитися.

 

 

Відсутність менструації є загальним симптомом вагітності, що спонукає жінку перевіритися на наявність вагітності. Є інші ознаки вагітності, деякі з’являються ще до першого дня затримки. Втома, стомлюваність можуть з’явитися вже на першому тижні після зачаття. Нудота або токсикоз зазвичай присутній в період з 2 по 8 тиждень від зачаття, однак у багатьох прояв токсикозу відбувається на останніх місяцях вагітності. Збільшення грудей — даний симптом може початися вже через 1-2 тижні після зачаття. Але варто враховувати, що набухання грудей може бути при прийнятті протизаплідних таблеток, або перед настанням менструації. На ранніх термінах можуть з’явитися головний біль, болі в попереку, які іноді супроводжують вагітну весь термін носіння дитини. Через приблизно два місяці після зачаття майбутня мама відчуває часті позиви до сечовипускання. З’являється тяга до певного виду продуктів, іноді навіть до тих, які жінка не вживала до вагітності.

 

 

Кожна жінка повинна знати, як розвивається її дитина в утробі. У цьому їй допоможе календар вагітності, в якому детально описано, що відбувається з нею і дитиною на кожному тижні вагітності, коли і які аналізи необхідно здати. Календар містить корисні поради, як допомогти собі при токсикозі і багато іншого.