Ознаки того, що сімейне щастя під загрозою

Як зрозуміти, що відносини стали в’янути? Шлюб — це не проста справа. Не так просто залишатися люблячими і турботливими людьми. Не просто зберегти любов у побутових умовах. Іноді ваша кохана людина може перетворитися в зовсім чужу. Хоча був час, коли ви мріяли жити разом.

6-priznakov-razvoda

Як зрозуміти, що шлюб дає тріщини?

Сон порізно. Раніше ви лягали спати в один час. Тепер кожен засинає окремо. Тепер ви не розмовляєте перед сном, стали менше обніматися і займатися сексом.

Якщо ви байдужі до партнера. Найжахливіше, коли відчуваєте апатію до свого партнера. Все пішло під укіс. Протилежність любові — це байдужість. Коли вам все одно, то шлюб розвалився. Це вже кінець.

Більше немає сварок. Багато хто думає, що сварки — ознака поганого шлюбу. Насправді, це дуже інтимно. Коли немає сварок, це набагато небезпечніше. Конфлікти будуть тільки з тими людьми, на яких ви зосереджені. А коли немає сварок, ви перестаєте думати один про одного і віддаляється від партнера.

Регулярно вимірюйте температуру шлюбу. Тільки якщо ви зрозумієте, що вона знижується, то пора щось робити. Ви ще можете зберегти шлюб. Немає нічого неможливого. Потрібно нагадати собі і партнеру, як ви любили один одного. Не віддаляйтеся від своєї половинки. Можна звернутися до сімейного психолога.