Ознаки старіння: перші зморшки

На жаль, приходить час і на нашому обличчі з’являються перші зморшки і уникнути цього не можна. Сьогодні часто буває так, що ці «вісники» віку з’являються у зовсім молодих людей, тому що біологічне старіння може початися і в двадцять і в двадцять п’ять років, і особливо швидко воно прогресує при сухій шкірі. У чому причина такого явища? 

Kak-ubrat-pervyie-morshhinyi-pod-glazami-1024x683Швидше за все перші зморшки з’являються на шкірі навколо очей, тому що там вона немає сальних залоз, а якщо людина погано бачить, але при цьому окуляри носити не хоче, то зморшки утворюються набагато швидше.

Деяким людям здається, що вони будуть виглядати цікавими і стильними, якщо будуть показувати свої емоції активною мімікою і гримасами. Не секрет, що емоції можна виражати інакше, наприклад, інтонацією, словами, поглядом, але молоді люди про це навряд чи думають, і тому ще в ранній молодості з’являються відповідні «плоди». Спочатку з’являються непомітні і дрібні зморшки, але до тридцяти років вони стають глибокими, і доводиться боротися з ними серйозно.

Найкраще, якщо ви відразу будете вести себе так, щоб зморшки не з’являлися якомога довше, наприклад, вами буде використовуватися косметика, яка має в своєму складі такого «помічника» молодості, як низькомолекулярна гіалуронова кислота, крім того, рекомендується робити масаж, правильно харчуватися, спати достатньо часу і вести активний спосіб життя.

Якщо все ж ранні зморшки почали з’являтися, то ігнорувати їх не можна і появу нових намагайтеся не допускати. У цьому дуже допомагає лікувальна косметика для обличчя, яка творить чудеса, повертає шкірі гладкість і еластичність.

Для початку треба «врятувати» шкіру навколо очей, не допускаючи її пересихання. Для цієї мети сухі ділянки необхідно ввечері змащувати свіжим соком алое — це позбавить від зморшок і зволожить шкіру.

Компреси і маски з реп’яховою олією з легкістю усувають неглибокі зморшки навколо очей. Ще один спосіб: додати до масла капсулу аптечного вітаміну Е або декілька крапель лимонного соку, накласти такий компрес на п’ять хвилин. Потім шкіру навколо очей акуратно промокають серветкою і роблять обережно масаж.

Зверніть увагу, що жвава міміка і відсутність догляду за шкірою — це далеко не всі фактори, які впливають на появу ранніх зморшок. Занадто вологе або сухе повітря, температурні перепади, часте умивання, довге перебування на сильному вітрі і під палючим сонцем, а також різні захворювання шлунково — кишкового тракту, також можуть бути факторами, які впливають на появу ранніх зморшок.