Овочева дієта для схуднення

Овочева дієта для схуднення дозволяє скинути до 6 кілограм і при цьому відчувати себе у відмінній формі. Головна суть дієти полягає в тому, що щодня потрібно з’їдати по 1,5 кілограма овочів, крім картоплі, в ній багато крохмалю і для цієї дієти він протипоказаний.

Без названияПри цьому вони не обов’язково повинні бути в одному виді. Це можуть бути салати (заправлені олією або нежирною сметаною), соки (бажано свіжовичавлені), легкі бульйони, супи, відвари, допускається приготування тушкованих і варених на пару овочів. Овочева дієта для схуднення особливо рекомендує вживати в свій раціон такі овочі як: гарбуз, салат, солодкий перець, огірки, капуста, зелена квасоля, кабачки, морква, а так само зелену цибулю та петрушку. Але так само потрібно ретельно підходити до підбору овочів, так як сумарна калорійність в день не повинна перевищувати 1100 Ккал. Щоденний раціон харчування повинен складатися з 4-5 прийомів їжі, а проміжок між прийомами повинен бути не менше 2 годин. Сама дієта може проходити від декількох днів до місяця, але її потрібно використовувати не частіше 1 разу на рік.

До цієї дієті так само допускається вживання знежиреного йогурту, молока, кефіру, сиру, вівсяних або кукурудзяних пластівців та житнього хлібу. Пити при овочевій дієті пропонується воду або зелений чай, а так само всілякі овочеві і фруктові соки.

З усіх продуктів цієї дієти до нас в організм надходить харчова клітковина, вітаміни, мікроелементи. Відповідно кількість жирів, білків і вуглеводів з нашого раціону серйозно скорочується, але тієї норми, яка міститься в цій дієті, досить для підтримки організму і його будівельних функцій. З цього овочева дієта для схуднення дозволена для використання на такий тривалий час.