Остеохондроз замучив? Пора на обстеження!

Сучасне життя — це комфорт, причому надмірний. З автобусів та тролейбусів ми жінки пересіли за кермо автомобіля, перестали гуляти вечорами, проводи більшу частину вільного часу в соціальних мережах, на роботі навіть в їдальню сходити лінь — рознощик піци поїсти принесе прямо до столу і так далі. Душа насолоджується, а організм страждає, особливо хребет, який був створений природою для того, щоб бути гнучким.

D3Ahv-tP4GxfNtmjgufjo4wnsKLnYbrQWju_g_5kpgtGeitkzwyyLvE6400ofrgpVW72aB2pQIQ=Сидячою енциклопедією можна назвати сучасну красуню: вона чудово розбирається у вихованні дітей, але цю роботу за неї виконують няні і гувернантки, знає, як красиво подати на стіл, але домробітниця або особистий кухар вже чаклують на кухні.

Така нерухомість і є першою ознакою того, що сидячий сковує хребці, запрошуючи в гості остеохондроз. Ви тільки не махайте руками, кажучи, що з магазинів по вечорах не вилазите, простоюючи по кілька годин у чергах і несучи в будинок повні сумки продуктів. Ось ці самі сумки теж гублять ваше здоров’я, як і будь-яка крайність у фізичних навантаженнях. Якщо не вірите, то консультація лікаря і узд доведуть правоту того, що ви прочитали.

До речі, здесь остеохондроз поясничного отдела можна без проблем вилікувати у професійних фахівців.

Остеохондроз хребта — це, простіше кажучи, затиск нервових корінців з утворенням набряку. Сильний біль з’являється тоді, коли відбувається ще більше його защемлення. Які вже тут амортизаційні властивості міжхребцевих дисків, якщо в спина не тільки пече, але і болі такі, що хочеться на стінку лізти. Поки це тільки симптом рецидиву хвороби, але якщо міжхребцевий диск руйнується, то ви не зможете навіть зігнутися так, як це робили раніше.

Навіть фізкультура і заняття фітнесом самостійно не допоможуть, якщо болі при кожному русі все зростають, однак, з лікарем фізіотерапевтом ви зможете трохи поправити своє здоров’я, якщо до хребців допустять хірурга. Операційне втручання проводять, але за умови, що це крайній захід і більше нічого не можна зробити.

Не думайте, що остеохондроз сам пройде: це не інфекційне захворювання, яке лікується антибіотиками і великою кількістю гарячих напоїв. До проблем в області хребта підходять серйозно, причому лікування може тривати і рік, і два, якщо остеохондроз запущений вже давно. Але на початкових стадіях одужання можливе при правильному діагнозі і медикаментозних препаратах, які сприяють відновленню клітин.