Остеохондроз грудного відділу хребта

Остеохондроз — це досить складне захворювання, при якому відбувається дистрофічне ураження хребта, що характеризується дегенерацією міжхребцевих дисків і призводить до порушення функції всього організму. Поширене захворювання починає проявляти себе в 20-30 років, але особливо часто спостерігається у людей старше 40 років.
Grudnoy_osteohondroz_09

Хворобу поділяють на кілька видів: поперековий, шийний або грудний остеохондроз, а також остеохондроз вражає відразу кілька відділів хребта.

Поперековий остеохондроз — найпоширеніший вид, так як на цю частину хребетного відділу припадає велике навантаження.

До його симптомів відносяться: гострий або ниючий поперековий біль, що посилюється при русі, неможливість повертатися або нахилятися через больові відчуття.

Шийний остеохондроз — захворювання, що розвивається в шийному відділі хребта навіть при невеликому навантаженні так як м’язи цього відділу слабо розвинені.

До симптомів зараховують: запаморочення і головний біль, який посилюється при русі, іноді оніміння язика, погіршення слуху та зору.

Грудний остеохондроз — вид захворювання, що проявляється рідко, так як грудний відділ досить захищений м’язами і ребрами.

Симптоми: больові відчуття в грудній клітці при піднятті рук і нахилах, що посилюються при навантаженнях, в нічний час, а також при вдиху і видиху, свербіж в ногах. При ранньому виявленні та зміні способу життя остеохондроз можна вилікувати.

Сучасна медицина має безліч способів позбутися від цієї недуги: фізіотерапія, масаж, лікарські препарати, хірургічне втручання, витягування хребта, голковколювання та фармакопунктура.