Особливості застосування спрею Akutol Stop

Akutol Stop — засіб для обробки дрібних пошкоджень шкірного покриву, повністю блокує шлях потрапляння бактерій і інфекції всередину рани. Це, свого роду, «рідкий бинт», здатний замінити собою стерильну пов’язку, який за кілька секунд розпорошується на поверхню рани, зупиняє дрібні кровотечі, знеболює і здійснює антисептичну дію.

Даний спрей володіє такими особливостями:

  • Зупиняє помірні капілярні кровотечі та прискорює загоєння ран.
  • Порошок спрею поглинає рідини для утворення гідрогелю на поверхні ушкодження.
  • Морські, а також рослинні компоненти знеболюють і зволожують шкіру.

Поставляється Akutol Stop в металевих флаконах під тиском.

Після нанесення Akutol Stop від akutol.com.ua має вигляд порошкоподібної маси, яка починає схоплюватися під впливом температури тіла. Альгінати, що входять до складу засобу, поглинають вологу з поверхні ушкодження і перетворюють порошок в гідрогель. У міру утворення гідрогелю, поверхня набуває желеподібного вигляду, і стає повністю непроникною для бруду і збудників інфекції. Утворення гідрогель створює локальний охолоджуючий ефект на пошкодженій поверхні, частково знижуючи больові відчуття, а екстракти обліпихи та ромашки мають антисептичний ефект і прискорюють загоєння.

Для яких ран підходить Akutol Stop?

Поглинаючи вологу, Akutol Stop може зупиняти дрібні капілярні кровотечі, але головна його задача — ізоляція пошкодженої поверхні від впливу зовнішнього середовища, попадання мікроорганізмів та інфекцій. З цієї причини він добре підходить для обробки неглибоких ушкоджень: подряпин, порізів, проколів, скалок, обробки мозолів, які лопнули й т.д. Особливо актуальним його застосування буде в польових умовах, коли у вас немає часу або можливості накласти чисту пов’язку, а захиститися від забруднення рани необхідно вже тут і зараз. Крім цього, Akutol Stop можна використовувати в наступних обставинах:

 

  • Вдома: оброблення  різних дрібних побутових пошкоджень: подряпин, порізів, опіків і т.д.
  • В дорозі: оброблення ушкоджених поверхонь, а  також захист від попадання різних шкідливих збудників до надання медичної допомоги.
  • У спорті: швидка обробка пошкоджень під час спортивних змагань і виступів, захист поверхні ушкоджень від попадання шкідливих мікроорганізмів до того моменту, коли можливе повноцінне обстеження лікарем і лікування.
  • На природі: оброблення різних дрібних польових ушкоджень, а також захист поверхні рани від попадання бруду та інфекцій до прибуття медиків або професійного оброблення.