Особливості харчування жінок, які планують вагітність. Частина 2

Вітамін Е для зачаття є дуже важливим, так як токоферол не тільки є потужним антиоксидантом, але і є «будівельним матеріалом», який бере безпосередню участь в правильному формуванні ембріона. Крім того, вітамін Е стимулює вироблення жіночих гормонів, зміцнює імунітет та всіляко захищає організм жінки.

 
pitanie-pri-planirovanii-beremennostiФолієва кислота сприяє правильному формуванню спинного мозку у майбутньої дитини, тому її нестача може негативно позначитися на внутрішньоутробному розвитку малюка. Примітно, що безперебійне її надходження в організм, необхідно налагодити ще до настання вагітності, для чого потрібно їсти більше помідорів, моркви та листових овочів.

 
Вітамін А. Безумовно, він необхідний жінці, що планує вагітність, тільки слід взяти до уваги, що його надлишок може заподіяти шкоду майбутній дитині.

 
Вітаміни групи В. Їх перелік досить широкий, наприклад, вітаміни В2, В6, В12, і кожен з них повинен обов’язково бути присутнім у раціоні жінки, яка планує вагітність.

 
Протеїн. Звичайно, без достатньої кількості білка жінці буде важко завагітніти, але і надлишок його є небажаним, так як це пригнічує розвиток ембріона і взагалі може перешкодити прикріплення заплідненої яйцеклітини до матки жінки.