Особливості вибору жіночої сумки

Дамська сумочка — обов’язковий аксесуар сучасних жінок. Вона поєднує в собі практичність, зручність і красу. Тому при виборі сумки, яка ідеально підходить саме вам, потрібно враховувати все — від стану вашого гардеробу та гаманця до типу фігури, володаркою якої ви є.

modni-sumky-2017-2Практично всі основні форми сумок з’явилися вже в XIX столітті. Звичайно, протягом свого існування вони постійно змінювалися. Так в 1920 році з’явилася сумка — конверт, потім сумка — папка, сумка — чемоданчик і сумка — портфель. Пізніше до середини п’ятдесятих років минулого століття виникла мода на сумки великого розміру, які носили переважно на довгому ремені. В останній третині XX століття з розвитком молодіжної моди сумки набули рис спортивного стилю.

Характерною рисою сучасної сумки є поєднання місткості і практичності. Тенденцією сучасної моди є всіляке декорування сумок: використовуються замочки, шнурівки, зав’язки, ланцюжки, стрази, намистинки, аплікації та інші елементи декору.

Якщо ж ви вирішили підібрати сумкку, яка підійде до вашого типу фігури, то вам слід керуватися декількома правилами, наведеними нижче.

Дамам з пишними формами протипоказані сумки — рюкзаки і сумки маленького розміру. Такому типажу чудово підійдуть прямокутні сумки середнього розміру.

Якщо особливістю вашої фігури є наявність шикарного бюста і великих плечей, то вас в цьому питанні завжди виручить клатч або сумка з довгими ручками.

Мініатюрним, тендітним дівчатам підійдуть об’ємні сумки. Можна овальної форми. Тільки не забувайте враховувати пропорції, ширина сумки повинна бути більшою за висоту.

При виборі сумки пам’ятайте, що «класикою жанру» є набір: сумка, взуття, рукавички або шарф. Можливий й інший варіант: ваш наряд повинен цілком бути одного кольору, а сумочка кардинально від нього відрізнятися. Не варто купувати сумку в колір куртки або пальта, так як в цьому випадку при злитті кольорів аксесуар «загубиться».

Якщо у вас немає можливості придбати сумку в фірмовому магазині, особливу увагу зверніть при покупці на якість товару: зовнішній вигляд, внутрішнє оздоблення, рівність швів  ітаке інше.