Особливості вибору взуття для дівчаток

Взуття — це та частина одягу, яку ми використовуємо все життя. У будь-якому віці взуття має бути якісним і зручним. Особливо це важливо у дитячому віці. Починаючи з перших кроків, дитині повинно бути зручно у взутті. Поганої якості взуття в подальшому може привести до деформації стопи.

origДівчатка прискіпливо ставляться до вибору взуття. Юним модницям важливою є не якість, а зовнішній вигляд. З юних років вони намагаються самостійно вибирати те, у чому будуть ходити. Тому батькам доводиться застосовувати фантазію, щоб придбати потрібну пару.

Якщо компроміс знайдений, і дитина готова прислухатися до маминих порад в магазині, можна йти за покупкою. Куплене взуття для дівчинки повинне відповідати сезону року. Для кожної пори року необхідно купувати конкретний вид.

Класифікація взуття в залежності від сезону року:

 

  • Зимове. До нього відносяться: чоботи і черевики на хутрі, валянки. Хоча, як правило, таке взуття носиться один сезон. Економити на ньому не варто. Ортопеди радять вибирати моделі з натуральної шкіри і хутра. Коштують вони на порядок дорожче, але можна бути абсолютно впевненими, що ноги в них не замерзнуть, не спітніють, не намокнуть.. Багато хто купує вироби з якісного замінника шкіри, але він не може гарантувати абсолютний комфорт.
  • Осіннє і весняне. Через постійну зміну погоди, демісезонне взуття краще вибрати якісне. Це допоможе ногам бути в теплі, і повітря буде добре циркулювати. Рекомендується на цю пору року придбати кілька пар. З урахуванням зміни погодних умов. Підійдуть замшеві і шкіряні вироби.
  • Літнє. Для літа існує великий вибір моделей. Головне вони повинні бути з натуральних матеріалів (шкіра, щільний текстиль, замша) і гігієнічними. Уникнути травм допоможуть босоніжки із закритим носом.

Неважливо, що буде носити дівчинка, чи то чоботи, туфлі або сандалі, до всього ставляться однакові гігієнічні вимоги. Розмір взуття повинен відповідати нозі. Сировина, яка використовується для виготовлення взуття, має бути натуральною. Слід звертати увагу на наявність маленького каблука, задник і супінатор завжди повинні бути жорсткими.

Правильно, якщо підошва гнучка і середньої товщини. Потрібно звернути увагу на повноту. Правильно зроблений вибір дозволить бути впевненими у здоров’ї ніг власної дитини. Це принесе їй задоволення, комфорт і впевненість в собі і своїх силах.