Особливості вибору садових меблів

Плануючи ділянку і розбиваючи на ньому сад, сучасні власники землі думають не тільки про красивих пейзажах і апетитних плодах своєї праці. Важливо, щоб в їх розпорядженні був комфортно обставлений куточок, свого роду оазис пристосований для відпочинку та приємного дозвілля на природі.

І перше, про що варто задуматися — це красиві, зручні садові меблі. Здавалося б, з їх призначенням все зрозуміло. Але не поспішайте з висновками. Вуличні меблі виконує на ділянці цілий ряд завдань і від їх переліку залежать кількість, матеріал і вид придбаних предметів. Якісні садові дивани можна обрати за посиланням.

Меблі для вулиці активно використовується власниками дач і приватних будинків з весни до пізньої осені. Обладнавши ділянку всього декількома правильно підібраними предметами меблювання, не складно отримати куточок для післяобіднього відпочинку, місце для сімейного або дружній трапези, робочий кабінет, зону для настільних ігор і читання.

В Україні, завдяки досить м’якому клімату, зимові місяці пролітають швидко, збільшуючи сезон експлуатації садових меблів. Тому облаштування присадибної ділянки набуває для наших співвітчизників особливий сенс і дарує неповторне задоволення.

Щоб протягом багатьох років користуватися предметами вуличної обстановки, необхідно знати про властивості матеріалів, з яких вона проводиться фабриками України. Найчастіше на садово-дачних і котеджних ділянках можна побачити меблі з пластика, штучного ротанга, дерева і металу. Кожен з цих варіантів має свої сильні і слабкі сторони, саме їх бажано завчасно врахувати.

Вибираєте зручні і атмосферостійкі дивани для установки на вулиці — на майданчику біля басейну, патіо, терасі кафе чи ресторану? Виробник пропонує дво- та тримісні моделі зі штучного ротанга, які зроблять відпочинок комфортним і витримають будь-які погодні умови.

Матеріал, що використовується при виготовленні предметів, — висококласний пластик, що імітує натуральну лозу. Він визначає основні особливості вуличних диванів:

  1. зручність. Ротанг м’яко пружинить під вагою сидить, знімаючи навантаження з хребта, суглобів, м’язів і забезпечуючи комфорт в будь-якій позі;
  2. волого-і термостійкість. Плетені дивани для вулиці не деформуються, що не розсихаються, не гниють і не тріскаються при високій вологості і екстремальних температурах. М’які частини моделей виконані з непромокаючої тканини;
  3. міцність у поєднанні з легкістю. Моделі витримують велику вагу, хоча самі важать небагато — при необхідності їх легко перенести в інше місце.

Купити вуличні дивани можна окремо або в наборі з декількох крісел, столу та інших предметів з єдиним дизайном і кольоровою гамою.