Особливості вибору помади для губ

Порівняно недавно помада знову увійшла в моду. Тепер блиски для губ відсунулися на другий план, і багато жінок віддають їй перевагу. На сьогоднішній день пропонується вашій увазі безліч помада від різних виробників, а так само різних кольорів.

krasnaya-pomada-2Як вибрати помаду?

Більшість сучасних помад мають різну текстуру, при цьому вони можуть бути не тільки яскравими, але і матовими, або прозорими.

Отже, якщо ви віддали перевагу помаді яскравих відтінків, то запам’ятайте, що вона може чудово поєднуватися з вечірнім вбранням, джинсами, а так само легкими сукнями. Найголовніше для вас завдання полягає в тому, щоб зробити образ найбільш натуральним. До речі, якщо ви вирішили нафарбувати губи червоною помадою, то потрібно підібрати її так, щоб вона підходила до природного відтінку губ. В даному випадку ваші губи будуть виглядати не зухвало, а природно і трохи приглушено. Щоб домогтися цього ефекту, ви можете нанести помаду подушечками пальців і трохи розтерти. При цьому очі не варто фарбувати чорним кольором, досить буде підфарбувати вії. Більшість дівчат роблять дану помилку, думаючи, що очі, підведені чорним олівцем, зможуть зробити акцент на помаді. Це не так, оскільки сама по собі яскрава помада вважається джерелом залучення уваги.

Хочеться сказати про те, що помада пропонується у великому асортименті. Тому для того, щоб вибрати найбільш відповідний тон, радиться нанести її на тильну сторону, або на зап’ясті. Однак, якщо у вас погана уява, яка не дозволяє уявити собі, як той або інший відтінок буде виглядати на ваших губах, то ви можете без труднощів зв’язатися з візажистом, який допоможе вам вибрати губну помаду. Відзначимо, що якщо ви вирішили подивитися на колір помади в магазини, то запам’ятайте, що там, найчастіше, багато ламп випромінюють холодний колір. Але, якщо світло м’яку і жовтувате, то краще підійти до вікна і подивитися на колір дуже уважно. Справа в тому, що при штучному освітленні колір помади виглядає трохи сірим і тьмяним.