Особливості вибору лежанки для собаки і догляду за нею

Собаки приносять в життя своїх господарів багато радості та позитиву. Вони вміють підняти настрій, підтримати в скрутну хвилину і часто стають найкращим другом для всіх членів сім’ї. Добрі господарі цінують відданість своїх собак і піклуються про них, роблять все для їх здоров’я, благополуччя, гарного самопочуття. Крім якісного корму, регулярного огляду у ветеринара, щоденних прогулянок собаці необхідно створити затишок, облаштувати її власний куточок, поставити зручну лежанку для сну і відпочинку. 

181Вибір лежака для собаки

Вибір лежака для великої собаки за даним посиланням https://haustier.ua/ru/category/lezhaki-dlya-velikih-sobak/ не такий вже простий, як здається на перший погляд. Часто господарі не звертають уваги на особливості свого пса і купують перший варіант, який їм попадається. В результаті собаці незручно на новому спальному місці, вона відмовляється на ньому спати і вибирає звичний килимок біля ліжка господаря або під дверима.

Щоб такого не сталося, при виборі:

 

  • виміряйте розміри пса в сплячому стані;
  • зверніть увагу на те, в якій позі він любить відпочивати, вибирайте форму в залежності від улюбленої пози;
  • віддайте перевагу моделям з бортиками, в них більш комфортно і затишно;
  • купуйте вироби з тканин, які швидко сохнуть, не електризується, стійкі до впливу гострих кігтів і зубів;
  • віддайте перевагу синтетичному наповнювачу, він більш стійкий до розмноження бактерій і паразитів.

Догляд за собачою лежанкою

Правильно підібрана лежанка — це гарантія затишного, комфортного і безтурботного відпочинку домашнього вихованця. Але для того, щоб вона прослужила довго і не стала місцем розмноження бактерій важливо за нею правильно доглядати:

 

  • обробляти спеціальним спреєм від паразитів раз на місяць;
  • раз в 3 — 4 тижні прати чохли і вибивати пил з матрациків;
  • на території, де розташована лежанка, проводити вологе прибирання не рідше 2-3 разів на тиждень.

Прості правила вибору собачої лежанки і догляду за нею допоможуть подарувати улюбленцю комфортне місце для відпочинку, яке дозволить йому відчути себе в безпеці і солодко спати на своїй території.