Особливості вибору дитячого електромобіля

Дитячий електромобіль не є рідкістю. Цей транспортний засіб батьки можуть придбати дитині для прогулянок. Навіть для маленьких дітей створені спеціальні дитячі електромобілі. Залежно від віку дитини та інших характеристик, необхідно правильно підібрати електромобіль.

Основні види електромобілів

Перед тим, як придбати авто для дитини, необхідно знати, що на ринку надається кілька різновидів. До них відносяться легкові електромобілі, які добре підходять для пересування по рівному покриттю. Якщо дитина їздитиме по траві або на ділянках з піском, можна придбати позашляховик. На ринку також представлені чотириколісні квадроцикли, які мають високий рівень прохідності. Якщо розглядати мотоцикл, він буває триколісним та двоколісним. Звернути увагу можна на трактор та поїзд, ці моделі мають великі колеса.

Вік дитини

Перед покупкою потрібно враховувати вік свого малюка. Від 1 до 3 років можна вибирати невеликі моделі, які мають швидкість не більше 5 км/год. Здебільшого такі електромобілі мають дистанційний пульт керування.

Від 3 до 5 років можна вибрати швидший електромобіль, наприклад, до 8 км/год. Оснащена така техніка звуковими та світловими сигналами.

Дітям від 5 до 10 років можна вибрати моделі з коробкою передач та ще одним додатковим пасажирським місцем. Такі електромобілі розвивають швидкість до 12 км/год.

Будь-яка з представлених моделей має сучасний дизайн, тому вона обов’язково сподобається вашій дитині.

Допустиме навантаження

Залежно від моделі та потужності, враховують максимальне навантаження. Від цього залежить те, як довго прослужить електромобіль. Якщо вибирати моделі з мінімальним навантаженням, то вага дитини не має перевищувати 35 кг. Для старших дітей можна вибрати електрокар, який здатний витримати вагу до 60 кг. На ньому є можливість покататися одразу двом дітям.

Заряджання

Від ємності акумулятора залежатиме скільки електромобіль зможе проїхати. Якщо навіть ємність велика, але електромобіль пересуватиметься на високій швидкості й важкою дорогою, розряджатися акумулятор буде швидше. Середня ємність акумулятора, наприклад, електрокара, є від 6 до 12 А/год. Якщо встановити максимальне навантаження на електрокар, то він зможе працювати приблизно 30 хвилин. Щоб проїхати більше часу, в залежності від ємності акумулятора, потрібно заряджати його від 8 до 15 годин після того, як відбудеться повна розрядка. Стандартні акумулятори розраховуються приблизно на 300 заряджань. Щоб збільшити час подорожі, можна придбати додатковий акумулятор.