Особливості вибору дитячих іграшок

Одним з найбільш популярних видів подарунків до будь-якого свята для дітей є іграшки. Всі батьки час від часу радують своїх дітей новими іграшками, вибирати які з кожним роком стає все складніше. З одного боку хочеться догодити дитині, щоб іграшка дійсно принесла радість, була цікавою, а з іншого – неякісна сировину, що використовується для виробництва таких виробів, може завдати шкоди здоров’ю малюка. Та й не завжди вдається вибрати іграшку, що відповідає віку дитини. Щоб не помилитися при виборі, можна керуватися декількома корисними порадами.

ovcharka_schenok_stoya350Яку іграшку вибрати?
Якщо ніяк не виходить визначитися з іграшкою, яку можна було б піднести дитині до свята, краще орієнтуватися на її вік. Найменшим (0-12 місяців) зазвичай дарують різноманітні брязкальця, кубики, плюшеві ведмедики, а також пірамідки з пластмасовими кільцями. При виборі подарунка для дитини від 1- го до 3-х років, можна віддати перевагу безпечним фабам, пазлам з великими елементами, пластиліну, а для дівчаток підійде іграшковий посуд.

Зверніть увагу, що на сайте toys-kopitsa.com.ua ви можете придбати якісні іграшки за доступними цінами.

Для дітей від 3-х років можна вибрати набір для малювання, наприклад, спеціальну дощечку з різнокольоровими крейдами, або просто піднести великий альбом для малювання фломастерами та олівцями. Не залишаться без уваги і різноманітні ляльки, машинки, солдатики та інші традиційні варіанти дитячих іграшок. Якщо дитині більше 6-ти років, можна порадувати їй літак або машинку на радіокеруванні, красиву ляльку – персонаж улюбленого мультфільму, різноманітні аксесуари, пістолети і так далі.

Перед здійсненням покупки обов’язково потрібно уважно прочитати інструкцію. Інформація про матеріали, використані для виготовлення іграшки, і умови її використання може розташовуватися як на іграшці, так і на упаковці. Крім цього, інструкція може доповнювати іграшку у вигляді спеціального вкладиша. Не варто залишати без уваги і попереджувальні написи, наприклад, про те, з якого віку дітям можна гратися з іграшкою і так далі.