Особливості вибору буксирувального тросу

Кожен автовласник повинен ретельно готуватися до будь-якої поїздки. Дуже важливо щоб його авто було укомплектоване всіма необхідними речами.

trosy (1)У кожній машині обов’язково необхідно возити:

 

  • аптечку;
  • компресор для підкачки коліс;
  • домкрат;
  • ключ;
  • запаску;
  • буксирувальний трос.

Кожен з цих предметів може в будь-який момент знадобитися в дорозі. Багато автолюбителів нехтують наявністю буксирувального тросу у своєму автомобілі. Це не правильно. В дорозі можуть статися будь-які несправності, закінчиться бензин в баку. В такому випадку автомобіль не зможе продовжувати шлях своїм ходом. Придбати буксирувальний трос ви можете на сайте lido.ua вже зараз.

Рекомендується завчасно підготуватися до найрізноманітніших ситуацій. Хтось замість троса возить з собою міцний канат. Однак він не призначений для буксирування авто, не здатний витримувати високе навантаження. У найгіршому випадку він може порватися під великим навантаженням і завдати шкоди автомобілю. Найбільш правильним рішенням буде придбати трос буксирувальний

Критерії вибору буксирувального тросу

Вибираючи цей аксесуар, дуже важливо приділити увагу його довжині. Вона повинна бути більше чотирьох метрів. Ця вимога не тільки встановлена державними стандартами, а й дозволяє маневрувати при буксируванні авто, мати запас відстані, щоб встигнути зупинитися на світлофорі.

Багато хто помилково вважає, що найнадійнішим є металевий канат, так як він здатний витримувати високі механічні навантаження. Однак він не потрібен при буксируванні легкових авто. Можна обійтися використанням тканинного троса. Крім того, трос, виконаний з металу, є занадто жорстким. Його не можна компактно розмістити в багажнику, що займе багато корисного простору в автомобілі.

Принцип роботи буксирувального тросу

Трос для буксирування є потрібною і корисною річчю. Завдяки їй можна уникнути дорогих послуг евакуатора при незначній поломці, якщо закінчилося паливо. У разі справності гальм, кермового керування та трансмісії автомобіль можна без труднощів доставити до найближчої станції технічного обслуговування.

Ще буксирувальний трос зможе стати в нагоді тоді, коли машина застрягла в сніжному заметі або вилетіла в кювет. Кожен автомобіліст обов’язково повинен задуматися про покупку цієї речі, яка буде завжди знаходитися в машині, зможе виручити з найскладнішої і неприємної ситуації.