Особливості розвитку малюка

Дитина розуміє, що для неї тато і мама найкращі друзі і люди в світі. Малюки, проявляючи свою любов, можуть повторювати дії своїх батьків. Також хлопчики дуже добре розуміють, що вони виростають чоловіками, а дівчатка більше набираються жіночності. Але впертості, яка є в дітях, вистачає більш ніж на всю сім’ю.

lori-0002902390-bigwww800За півроку дитина може набрати у вазі близько 2-х кілограмів. Але дівчатка в цьому віці починають трохи випереджати хлопчиків у рості. На це батькам не варто особливо, звертати увагу, тому що всі діти індивідуальні і ростуть по-своєму. Малюки в цьому віці стають більш комунікабельними. Поясненням цьому є те, що діти починають вільно ходити і бігати, а також підніматися на сходи. Рухи дитини супроводжуються радісними криками і жестами.

Для дитини ігри тепер не тільки розваги, а й нові досягнення. Коли дитина самостійно грається, вона також спостерігає за всіма, хто її оточує. А граючись з дорослими, дитина буде дуже щасливою. Для спритного малюка квартира, можливо, буде замалою, а от різні дитячі майданчики або парки — будуть новим та невивченим середовищем, де ще можна багато чого дізнаватися.

Правильно підібраний режим дня для дитини відігравав і раніше важливу роль. Як і в минулому, діти повинні спати вдень близько двох з половиною годин, а в нічний час — 11 годин. Прогулянки з дитиною є найбільш корисними і в малюків будуть з кожним днем все нові враження.

У словниковому запасі зустрічається всі частини розмови. Для дитини всі предмети стають більш конкретними. Якщо в минулому дитина могла казати «бум» і вказувати на брязкальце або барабан, то тепер вона може назвати предмет за назвою. Також в дитини поступово розвивається мовлення. Для малюка стає легко запам’ятовувати короткі віршики і казки, а потім їх повторювати. З кожним днем дитина активно пізнає навколишній для неї світ. Дізнаючись світ, у дітей виникають завжди нові питання, а батьки повинні давати відповіді, які будуть задовольняти малюка.