Особливості обручок із жовтого золота

Обручки, зроблені із жовтого золота, коштують недорого і при цьому завжди модні й актуальні. Як правило, у жовтого золота 750 проба, і воно навіть після досить тривалого періоду носіння не втрачає привабливий зовнішній вигляд. Вибирають обручки ті пари, які дотримуються давніх традицій — адже обручками обмінюються закохані протягом тривалого періоду часу. В даний час популярність набирають також обручки з діамантами. Але важливо пам’ятати про те, що один або кілька діамантів допускаються виключно в обручці нареченої. В обручці нареченого не повинно бути ніяких діамантів.

weddingring415Шанування обручок із жовтого золота пояснюється багато в чому природним кольором цього металу, а крім того, символікою жовтого кольору, який уособлює собою особливий статус і достаток. Незалежно від проби, колір кільця залишається насиченим, і це теж великий плюс. Це видно навіть на фотографіях обручок.

До речі, на сторінці centaurus.com.ua/obruchalnyie-koltsa/ можна вигідно придбати красиві обручки для заручин. Адже це перший етап перед тим, вибрати обручки.

Якщо раніше обручки із жовтого золота були дуже масивними, то зараз обручки виготовляються вагою всього 3-4 грама. Можна придбати обручки без будь-яких вставок або обручки із дорогоцінним камінням, які завдяки старанням умільців-ювелірів перетворюються в чудові самодостатні ювелірні прикраси.

Варто сказати ще кілька слів про обручки, які виготовляються із жовтого золота 750 проби. Такі обручки виглядають яскравішими, ніж обручки 585 проби, колір у них більш насичений і наближений до сонячного кольору. Коштують, звичайно, обручки 750 проби дорожче, але це і зрозуміло — в таких кільцях більше золота.

Обручка — знак вірності і любові. Ви будете носити її постійно. Тому так важливо зробити правильний вибір. Ну і ми наполегливо рекомендували б вам не економити на цьому, адже така річ купляється на довгі щасливі роки.

Дякуємо за увагу, чекайте нові статті.