Особливості нарощування вій

Всі жінки хочуть бути красивими, для цього вони доглядають за собою, особливу увагу приділяють очам. Адже очі — це дзеркало душі. На жаль часу, не завжди вистачає, тому нарощування вій відмінна альтернатива туші. Нарощування має багато плюсів, головне знайти хорошого майстра. Найбільший позитивний момент, очі в будь-який час доби виглядають прекрасно, вії довгі і густі. З ранку не потрібно бігти фарбувати очі, прокинулася, розчесала вії і вони вже гарні.
Why-Its-Essential-for-Women-to-Care-for-Their-Eyes

Корекцію потрібно робити приблизно раз в три тижні. Іноді їх потрібно знімати і давати своїм віям відпочити, це потрібно робити раз в 6 місяців, вони будуть такі ж, як і були раніше, всупереч думці про те, що вони псуються через нарощування. Під час відпочинку можна змащувати їх спеціальною олією для повного відновлення. На всю процедуру нарощування у майстра йде приблизно 2 години. Якщо всі матеріали і робота будуть якісними, ніякого дискомфорту відчувати жінка не буде.

Нарощують вії двома способами:

 

• по одній вії;
• пучком;

Потрібно відзначити, що нарощування по одній вії коштує дорожче, але і виглядає природніше, таку процедуру роблять, щоб ходити з ними кожен день і виглядати чудово. Основне завдання майстра виконати роботу так, щоб вії мали максимально натуральний вигляд. Таке нарощування можна довірити проводити тільки професіоналам. Якщо цю роботу зробить дилетант, результат навряд чи підтвердить очікування.

Нарощування пучком робиться на свята і різні заходи, такі вії не рекомендується робити, щоб носити кожен день. Їх вартість значно дешевша. Так як вії можуть швидко ламатися і погано рости під такою вагою, адже пучок складається з трьох або чотирьох штучних вій.