Особливості фігури при виборі одягу

Вдало підібраний гардероб — один із секретів краси жінки. При виборі речей не варто когось наслідувати, адже кожна фігура індивідуальна. Визначте для себе, що потрібно підкреслити, а на чому, навпаки, зменшити акцент. Є найпростіші правила модельєрів, які може застосовувати кожен. Наприклад, не варто одягати дуже обтягуючі речі, якщо ви маєте пишні форми.

odezhda-po-figure-2І навпаки, слід підкреслити поясом тонку талію. Потрібно врахувати об’єм стегон. Вузькі, обтягуючі штани підійдуть тільки худеньким жінкам. Більш вільні і темні дозволять приховати деяку повноту і візуально зробити жінку набагато стрункішою. Довжина спідниці повинна бути також продумана. Якщо в моді довгі спідниці, а у вас і так маленький ріст, не варто себе зменшувати. Якщо ж актуальні короткі, тоді перш, ніж вибрати такий фасон, потрібно оцінити свої ноги: чи достатньо вони стрункі, чи немає у вас целюліту. Тому що одним штрихом можна жінку зробити як красунею, так і, навпаки, відкрити всім її недоліки. Крім цього, слід врахувати, що маєте в гардеробі.

Тоді його володарка для кожного випадку, чи то ділова зустріч, вечеря в ресторані або поїздка на природу, легко знайде все, що потрібно. Обов’язково також повинні бути передбачені речі, що дозволяють жінці кожен день гідно виглядати на роботі. Вони мають бути практичними, але крім цього, такі речі повинні приховати недоліки фігури. Це досягається шляхом вибору довжини піджака і силуету всього костюма. Різні фасони блузок стануть для них прекрасним доповненням. Блузки як і раніше залишаються символом жіночності. Варіюючи їх кольори і фасони, ви можете в одному і тому ж костюмі виглядати зовсім по-різному.

Дуже важливо підібрати вдалу колірну гаму. Тон блузки повинен йти до вашої шкіри, очей, підкреслювати колір волосся. Чим ще унікальні блузки, так це тим, що за хвилину ви з ділової жінки можете перетворитися в дуже романтичну даму. Зніміть строгий піджак — і тонка ніжна тканина підкреслить обриси фігури. Абсолютних порад у виборі гардеробу не може бути, тому що у кожної жінки свій смак, свої переваги при купівлі речей. Головне, щоб вони їй подобалися, і вона відчувала себе в них впевнено. Вміння піднести річ — це теж мистецтво. І пам’ятайте, що немає некрасивих фігур — є невдало підібрані речі!