Особливості експлуатації вертикальних жалюзі та їх класифікація

Як облаштувати приміщення, щоб зробити його якомога комфортнішим і привабливішим? Відмінним дизайнерським рішенням закриття віконного отвору стануть вертикальні моделі жалюзі.

vertikalnye-zhalyuziНа сьогоднішній день це одна з найбільш затребуваних моделей, так як вертикальні жалюзі відрізняються простотою використання, довговічністю і міцністю конструкції.

Варто зазначити, що хорошим варіантом є вертикальні жалюзі Ролло Львів, які можна придбати за даним посиланням.

На ринку представлений величезний вибір горизонтальних жалюзі різних забарвлень і стильових рішень.

Відмінні риси використання вертикальних моделей жалюзі

Вертикальні жалюзі мають вертикальне положення планок, які можуть бути виконані з будь-яких матеріалів, далі ми докладніше розповімо про види такого роду конструкцій. Вертикальні жалюзі прекрасно підходять для побутового використання в квартирах, офісних приміщеннях і на балконах.

Переваги експлуатації вертикальних жалюзі:

 

 • Не пропускають сонячне світло;
 • Легкі в експлуатації, відрізняються високою мобільністю і надійністю;
 • Вертикальні жалюзі можуть виготовлятися на замовлення для віконних прорізів нестандартних розмірів;
 • Підходять для оформлення великогабаритних віконних прорізів;
 • Мають широкий спектр експлуатації.

Класифікація вертикальних моделей жалюзі

Залежно від матеріалу, з якого виконані планки вертикальних жалюзі, їх прийнято поділяти на:

 

 • Вертикальні пластикові жалюзі. Підходять для оформлення офісних приміщень, інтер’єрів кухні, басейну, садової веранди та інших аналогічних просторів. Відмінною рисою таких конструкцій є висока вологостійкість.
 • Вертикальні текстильні жалюзі. Тканинні або текстильні вертикальні жалюзі виготовляються з жаккарда з додаванням поліестеру, а також спеціальної речовини для додання конструкції більшої надійності і антистатичності. На вертикальних жалюзі даного типу не накопичується зайва волога і пил, також вони відмінно захищають від сонячного світла. В більшості випадків такі жалюзі застосовують в офісних і промислових приміщеннях (через їх низьку вартість).
 • Вертикальні фотожалюзі. Зовні конструкція нагадує фотополотно з певним зображенням. Такі жалюзі крім оформлення вікон використовуються для зонування невеликих приміщення.
 • Вертикальні жалюзі з алюмінію. В сучасний інтер’єр вітальні або спальні відмінно впишуться алюмінієві жалюзі. Головна їхня відмінність — висока вогнетривкість. Алюмінієві жалюзі — це найбільш довговічна й надійна модель, проте вони коштують набагато дорожче ніж пластикові та фотожалюзі.
 • Вертикальні тюлеві жалюзі. По суті це традиційні пластикові жалюзі, поверх яких наноситься полотно у вигляді напівпрозорої тюлі. Напевно, це самий недовговічний варіант (вони підходять для використання на балконах, вітальнях, дитячих кімнатах і в інших приміщеннях, де необхідним є декоративне обрамлення віконних прорізів).
 • Вертикальні жалюзі з деревини або бамбука. Для виробництва таких конструкцій використовується традиційні, легкі сорти деревини. Планки з деревини покривають спеціальним лаком для надійності конструкції. Головною перевагою дерев’яних жалюзі є їх універсальність.
 • Вертикальні жалюзі з різних матеріалів. Також існують жалюзі, полотно яких виконано з одного, а планки і декоративні елементи з іншого матеріалу. Такі жалюзі можуть мати абсолютно будь-яку конструкції та відмінні властивості (все залежить від матеріалів, з яких виготовлено полотно і планки конструкції).