Особливості дизайну інтер’єру 2018: тенденції та тренди

Відкрите планування створює відчуття просторого і світлого приміщення, що особливо важливо у житлі з невеликою площею.
Сучасний дизайн інтер’єру має свої особливості, які неодмінно повинен знати кожен домовласник ще на етапі планування будь-яких ремонтних або будівельних робіт.

modnyj-interer-2018Модні тенденції в оформленні інтер’єру спрямовані не тільки на естетичну складову, але і на те, щоб зробити життя домочадців простішим і комфортабельним. Якщо вас цікавить дизайн інтер’єра в Києві, то рекомендуємо відвідати сайт http://www.private-design.com.ua/ вже зараз.

Безсумнівним трендом в дизайні інтер’єрів 2018 по праву можна назвати використання концептуальних дизайнерських меблів, що дозволяє підкреслити індивідуальний характер будь-якого приміщення. Меблеві салони пропонують увазі покупців предмети інтер’єру, що поєднують контрастні текстури та кольори, це дозволяє втілити в інтер’єрі сміливі і одночасно оригінальні ідеї, що відображають індивідуальність домочадців.

Сьогодні все більше дизайнерів віддають перевагу відкритому плануванні кухні і вітальні не тільки в приватних будинках, але і у квартирах. Проте навіть в рамках об’єднаного простору присутні елементи для візуального розділення функціональних зон. Для цього, як правило, використовується меблі, освітлювальні прилади або обробка стін в контрастному кольорі.

Таке відкрите планування створює відчуття просторого і дуже світлого приміщення, що особливо важливо у житлі з невеликою площею. Крім того серед актуальних трендів в оформленні інтер’єрів уваги заслуговує використання монохромної колірної гами в різних варіаціях, з наявністю глянцевих або дзеркальних акцентів.

Прагнення до створення просторих приміщень забезпечило особливу популярність таким стильовим напрямкам як мінімалізм, лофт, ар-деко, хай-тек і еко-стиль. Примітно, що при оформленні сучасних інтер’єрів в більшості випадків використовуються елементи з різних стилів, завдяки чому вдається отримати гарний дизайн і створити затишну атмосферу в домі при мінімумі зусиль.