Особливості дитячого фітнесу

Сучасні фітнес-центри досить активно пропонують свої програми для фітнесу не тільки жінкам, дівчатам і юнакам, а й дітям, оскільки сучасний стиль поведінки більшості дітей не завжди передбачає постійно активний спосіб життя.

Aerobics pilates women kid girls personal trainer instructors at gym

Найчастіше діти замість активних ігор на свіжому повітрі «сидять» в планшеті, смартфоні або ноутбуці, дивлячись на екран і ведуть досить малорухливий спосіб життя. Застійні процеси в організмі відразу можуть і не дати про себе знати, але потім, коли вже вони «вистрілять», то буде вже пізно і треба буде вести не звичайний, а надактивний спосіб життя, щоб скинути і зайві кілограми, і позбутися від хвороб , що можуть становити загрозу для дітей.

Фітнес для дітей має свої особливості: тут і набір різних ігрових вправ, що не тільки поєднують в собі гімнастичні елементи, але також розглядаються в якості хореографічних занять. Аеробіка також представлена в достатньому обсязі, що дозволить дитині навчитися і правильно дихати, і правильно рухатися і чітко виконувати рухи. Але, варто все ж зробити деякий акцент на тому, що це все ж дитячі заняття, тому і навантаження будуть більш дозовані, та й педагог буде більш орієнтований на дитину, а не на свою програму. Іншими словами, якщо дитина втомиться, то її ніхто не буде змушувати робити вправи, але і користуватися цим «в своїх інтересах» дитині ніхто не дозволить. Адже прекрасно видно ситуації, коли дитина може симулювати втому, а насправді їй просто не хочеться займатися — тому педагоги, які проводять такі заняття, будуть більш уважні до тих дрібниць, що будуть сигналізувати про справжній стан здоров’я дитини і не допустять перевтоми.