Особливості білого пива

Біле пиво, або вайсбір — один з найпопулярніших сортів серед любителів хмільного напою. Воно відрізняється насиченим світлим кольором і неординарним смаком. Такі властивості обумовлені технологією приготування і використанням пшеничного або купажованого солоду. Для поліпшення смаку до складу часто додають прянощі. 

beloe-pivoОсобливості та технології виготовлення білого пива

У всьому світі доступно белое пиво в Новомосковске стоїть осібно серед інших сортів. Зіграли свою роль:

 

  • специфіка приготування;
  • незвичайний склад;
  • оригінальний смак;
  • нетиповий колір.

Даний напій відноситься до класів елів і лагерів. Пшеничний солод в складі позначається на смаку і кольорі пива. Фільтровані сорти вайсбір мають світло-жовтий, білуватий або солом’яний відтінок. Нефільтровані більш каламутні, бліді. Вайсбір має хлібний аромат, сильно піниться.

Основу рецептури становить особливий солод. Найчастіше використовують купаж: пшеничний і ячмінний в співвідношенні 1: 1. Для поліпшення смаку і запаху в основу додають спеції і прянощі, запашні трави. На відміну від інших світлих сортів вайсбір не гірчить, так як при варінні використовується мінімум хмелю. Дане пиво має легку кислинку.

Ще одна особливість нефільтрованих сортів — осад. Саме в ньому розкривається глибина смаку. Осад — це суміш продуктів бродіння, які утворюються при дозріванні. Нефільтроване пиво дозріває вже в тарі, від чого й виникає мутнуватий шар на дні пляшки.