Основні «якщо», що вказують на готовність до шлюбу

Якщо вечора у вас присвячені приготуванню чергового кулінарного рецепта замість енергійних танців в одному з місцевих клубів, в результаті чого ваші найкращі подруги стали схилятися до думки, що ви нудні. А ви без всякого допінгу з ентузіазмом думаєте про майбутні роки, проведені разом з коханим чоловіком. Якщо ви вже по праву можете замінити на весіллі тамаду, оскільки напам’ять знаєте всі весільні сценарії. Ще б! Ви вже встигли побувати на весіллях всіх своїх подруг, вивчити меню багатьох ресторанів і асортимент весільних магазинів. Загалом, в голові у вас склався детальний прейскурант цієї події. 

620x413_1_2edf7e4b04ea268cac42164f70342517@2121x1414_0x0a330ca2_11133556151522320250Якщо ви, не бентежачись, розповідаєте йому все про свої переживання та емоції, а він це слухає, не намагаючись перешкодити. Ви знаєте, хто і як записаний в його телефоні, яка страва приведе його в захват, а про яку краще і не згадувати в його присутності. Якщо ви часто задивляєтеся на ювелірні магазини, коли проходите повз них разом. Ви вже напевно пригледіли собі обручки.

Якщо вам потрібен його порада в будь-яку хвилину і з будь-якого приводу, ви проводите в телефонних розмовах весь час, коли ви не разом, а паузи в розмовах заповнюєте есемесками.

Якщо для вас не є серйозною проблемою запитати поради у його матері або навіть провести з його батьками декілька вихідних. Ви вже чітко зрозуміли, що близький контакт з його ріднею послужить не тільки зміцненню сімейних відносин, але і буде сприяти більш досконалому розумінню своєї потенційної половинки. Ви вже подумує про те, що знайомство зі своєю сім’єю він влаштував неспроста.

Якщо в постільних іграх ви з ним робили багато чого, якщо і не все, то дуже багато чого, і знаєте на його тілі ті точки, які здатні його завести. Адже сталість статевих відносин є дуже серйозним показником для вашої сумісності. Подібні знання один про одного були б неможливими в разі напруженості інтимних відносин.

Якщо ви не впадаєте в паніку, коли його запросить до телефону голос жінки, і спокійні, коли він запізнюється з роботи. А навіщо ревнувати, якщо у своєму партнері ви повністю впевнені? Саме це, на думку психологів, і є тим самим фундаментом, на якому ви зможете побудувати щастя для своєї сім’ї.

Якщо ваш спільний відпочинок далеко від дому не був зіпсований істеричними з’ясовуваннями відносин. Ви усвідомлюєте важливість особистого простору і розумієте з півслова його бажання.

Якщо, нарешті, ви вже зуміли прожити разом, нехай хоч тиждень, поки не було його батьків, і досягли згоди у вирішенні побутових питань. А найближче оточення однозначно сприймає ваш союз.

Так ось, в разі присутності у ваших стосунках нехай і не всіх описаних вище, але 7-8 «якщо» — вам дійсно самий час виходити заміж.