Основні види ставок в букмекерських конторах

Коли Беттер-новачок відкриває розпис якогось спортивного івенту в букмекерській конторі, його вражає величезна кількість різних типів парі — на великих майданчиках їх кілька десятків (а іноді і сотень). Зрозуміло, людина без досвіду не знає, що з цього для початку вибрати і де найменший ризик втратити гроші. Розповідаємо, які бувають види ставок на спорт.

Головний різновид — результат. Суть його гранично проста: гравцеві необхідно спрогнозувати, хто з опонентів переможе в конкретному матчі. Відповідно, потрібно вибрати з двох протилежних варіантів: перемога першої або перемога другої команди (позначаються П1 і П2). Якщо мова йде про футбол, то до них додається третій — нічия. Її позначають буквою Х. Щоб 1хбет скачать — переходьте за посиланням.

Може бути декількох форм (втім, як і інші різновиди, про які йтиметься далі):

  • ординар;
  • експрес;
  • система.

Поговоримо про них докладніше.

Ординар

Ординар — це одиночна ставка. У ній прогнозується настання певної події. Наприклад, нічийний результат у футбольному івент. Не дозволяє багато заробити, оскільки на більшість очевидних прогнозів ігрові майданчики встановлюють невеликі коефіцієнти. Зате він пов’язаний з мінімальним ризиком. Адже щоб передбачити настання лише одного події, не потрібні глибокі пізнання в спорті і беттінг, знання команд, турніру, детальний аналіз ситуації. Власне, тому одиночна ставка і використовується найчастіше, як новачками, так і досвідченими гравцями.

Експрес

Експресом (інший термін — Парлан) називають добірку з двох і більше парі, яка розраховується за спеціальними правилами. Головних — два.

Перше полягає в тому, що якщо програє хоча б одна позиція добірки, то програє весь експрес. Це робить подібну ставку досить ризикованою, особливо якщо в неї включено багато спортивних подій. Адже детально проаналізувати кожне виходить не завжди, та й від помилок ніхто не застрахований. А ціна помилки дуже висока.

Друге правило — коефіцієнти позицій перемножуються. Припустимо, маємо добірку з трьох подій з котируваннями 1,6 кожен. Якщо всі вони зіграють, то в результаті отримаємо множник 4,09. Це робить Парлан вигідним. У нього можна включати легко прогнозовані змагання і отримувати непоганий дохід.

Система

Система — комбінація, до якої присутній експрес і ще як мінімум одна ставка на https://x-android.ru/. Вона може бути будь-чим. Підсумковий коефіцієнт за системою є сумою всіх котирувань, включених в неї. Однак вся добірка програє при програші хоча б однієї позиції. Новачкам не рекомендується грати системою — занадто великий шанс втратити весь банкролл. Якщо все-таки зважилися на це, включайте в пулл тільки пункти, в яких впевнені. Це знизить ймовірність невдачі. Але тут теж немає страховки від ризику — все-таки будь-який спорт пов’язаний з певним елементом несподіванки.

Маркети

Магазином (або ринком) називають будь-який різновид парі з розпису конкретного спортивного івенту. У маркету буває кілька плечей — мінімум два. Якщо розглядати футбол, то у нього буде три плеча: П1, Х і П2. Є й безліч інших. Далі — огляд найпопулярніших. Вони, до речі, найкраще підходять початківцям Каппера.