Основні секрети компактної пудри

Існує два основних типи пудри — розсипчаста і компактна. А ті, що ми бачимо в журналах і на прилавках косметичних магазинів — це просто їх різновид. Наприклад, існують такі пудри як, теракотова, крем-пудра, пудра у вигляді кульок, мерехтлива, антисептична і різні інші їх види.

Gentle-Compact-Powder-with-Mineral-Oligoelements1. Для сухої шкіри ідеально підійде крем-пудри. Рідка пудра підійде для сухої і нормальної шкіри. Представницям прекрасної статі з жирною шкірою, навпаки, ту саму рідку пудру краще взагалі не використовувати: вам ідеально підійде розсипчаста пудра.

2. Тон пудри не повинен відрізнятися від кольору вашої шкіри або тонального крему, який ви використовуєте. Ідеальним кольором пудри буде вважатися той, який буде збігатися з кольором шкіри на обличчі і шиї. Якщо ви придбали пудру, яка виявилася трохи світлішою, не варто турбуватися: її застосовують на щоках.

3. Щоб нанести пудру, спочатку треба нанести денний і тональний крем. Потім трохи почекати поки крем вбереться, інакше при нанесенні пудри, вона буде грудками. Якщо шкіра жирна, то потрібно протерти її лосьйоном без спирту або спеціальним тоніком для її знежирення, а тільки потім наносити пудру.

4. Пудру краще наносити товстою кистю, пушком або спеціальним аплікатором для пудри. На вилиці пудру найкраще накладати пензлем. Розсипчасту пудру наносять за допомогою великого пензлика з натурального ворсу. За пензликом для пудри слід доглядати. Раз в тиждень його слід мити в теплій воді з шампунем, потім ретельно висушити.

5. Щоб вії здавалися густими, помада і тіні протрималися, як можна довше і було видно їх рівномірний шар, накладіть спочатку пудру.