Основні секрети догляду за волоссям

Волосся — це основний і найбільш помітний аксесуар будь-якої дівчини. Але, на жаль, не всі пишаються своєю шевелюрою через численні проблеми з ним: сухі кінчики, жирне коріння, ламкість і тьмяність, повільний ріст — досить часті явища. Доглядати за волоссям потрібно з любов’ю і особливим підходом.

Hair-Care-at-homeНайпоширенішою помилкою є неправильний підбір косметичних засобів по догляду за волоссям. Багато дівчат вважають за краще мити волосся шампунем без подальшого нанесення бальзаму. Це елементарна помилка може позбавити шикарного вигляду навіть здорове від природи волосся. Шампунь призначений лише для очищення волосся, відкриваючи для цього кожну лусочку, що тягне за собою ламкість волосся і посічення кінчиків. Доцільно використовувати бальзам, який навпроти лусочки і розгладжує волоссся по всій довжині.

Другою причиною занепаду волосся може стати жорстка вода. Саме це може призвести до ламкості і обтяження. На цей випадок теж знайдеться порада — в кінці останнього ополіскування пом’якшити воду оцтом, волосся знову набуде м’якість і пишність.

Останнім часом реп’яховою олією користуються дуже багато жінок. Існує один маленький секрет — додайте її в невеликій кількості в свій шампунь, яким ви зазвичай користуєтеся.

Так само існує всім відома процедура ламінування волосся. Її можна зробити в салоні, але мінус в тому, що процедура дорога, а зробити її потрібно не один раз. Пройти цей чудовий курс за мінімум витрат вам допоможе звичайний желатин! Як не дивно, саме він аналогічно популярному ламінування покриває і обволікає волосся тоненькою плівкою, заповнюючи пористі волосини зсередини. Після цієї маски, ефект триватиме навіть після 5-7 разів миття голови.

Ваше харчування відображається на вашому волоссю. Навіть блиск від природи може раптово зникнути від нестачі всього декількох вітамінів: В6 та В12. Вживайте їжу, багату цими вітамінами або ж придбайте вітамінно — мінеральний комплекс, багатий так само РР нікотиновою кислотою.

Розчісувати волосся, як не дивно, теж потрібно правильно. Уникайте пластику. Найкращим матеріалом є дерево. Дерев’яні гребінці з рідкими зубчиками володіють антистатистичним ефектом. Починайте розчісування обов’язково з кінчиків.

Дбайливе ставлення до волосся — запорука його подальшого здорового вигляду. Візьміть у звичку елементарні поради, і ви помітите, як ваше волосся скаже вам спасибі!