Основні принципи здорового способу життя: правила і рекомендації

Дотримуватися здорового способу життя не так складно, як може здатися. Ніяких строгих заборон такий спосіб життя не має на увазі, тільки мінімальні обмеження на дійсно шкідливі фактори. Наприклад, на малорухливість. Треба якомога більше рухатися, і, навіть, якщо ви є офісним працівником, і щодня проводите багато часу перед комп’ютером, то вставати на п’ятихвилинну розминку кожну годину вам ніхто не забороняє.

super.ua-1528453902-1024x682 (1)Що відносно прийому їжі, а це зазвичай і мається на увазі під здоровим способом життя, то тут все просто. Їмо все що завгодно, але тільки в розумних межах і бажано з акцентом на дійсно здорову їжу. Тобто, фастфуд може бути у вашому раціоні хоч постійно, але бажано, щоб це було не частіше, ніж раз на тиждень.

А ось, скажімо, фрукти і овочі бажано вживати якщо не щодня, то близько до цього. Не забувайте випивати близько 1-2 л питної води в день, але не більше, так як іншу частину рідини ви все одно будете отримувати з їжею, особливо якщо у вас в раціоні переважають фрукти і овочі. Єдиний виняток — це літній період, коли питво має відповідати вашому режиму дня, і якщо ви постійно в жарі і задусі, то і пити потрібно щоразу, як захочеться.

Такі загальні положення здорового способу життя і, що має бути помітно, нічого страшного  тут немає. Просто раціоналізація і систематизація способу життя, не більше того. Дотримуйтеся такого способу життя і будете жити щасливо і, що не менш важливо, дуже довго!