Основні правила догляду за нарощеними нігтями

Кожній жінці хочеться мати гарний манікюр на своїх довгих і доглянутих нігтях. На жаль, далеко не кожній жінці це під силу через природні особливості, умови роботи та інше. Але сьогодні існують такі технології, які можуть втілити бажання в реальність.

Kak-snyat-naroshhennyie-nogti-v-domashnih-usloviyah-250x194Нарощування нігтів зараз — звичайна справа, яку може дозволити собі, практично, кожна жінка. Від вас буде потрібно тільки терпіння і, звичайно ж, оплата послуг.

Догляд за нарощеними нігтями

Нарощені нігті вимагають нескладного, але регулярного догляду.

Назвемо найосновніші правила:

 

1. Необхідність відвідувати салон або спецаіліста на дому через три-чотири тижні для корекції. Майстер зніме матеріал (акрил або гель) з нігтьових пластин і покриє їх заново.

2. Не можна використовувати ацетон, оскільки він вважається сильним розчинником, який може зіпсувати зовнішній вигляд нарощених нігтів.

3. Рекомендується використовувати гумові рукавички підч ас прибирання квартири. Миючі засоби також здатні нашкодити акриловим або гелевим нігтям.

4. Обробляти краї нігтів необхідно за допомогою спеціальної жорсткої пилочки. Звичайні, які підходять для натуральних нігтів, не підійдуть.

5. Пам’ятайте, що і штучні нігті можуть зламатися. Їх не можна притискати, гризти та інше. Пошкодження нарощених пластин може привести до неприємних наслідків і для натуральних нігтів.

6. Не варто піддавати штучні нігті різким перепадам температури. У зворотному випадку вони можуть пожовтіти або потріскатися.

7. Необхідно зволожувати шкіру навколо нігтів, використовуючи для цього спеціальні засоби. Вони будуть живити натуральну нігтьову пластину.

І останнє: ні в якому разі не знімайте нарощені нігті самостійно! Це може привести до сумних наслідків.