Основні помилки сучасного макіяжу

Макіяж – це справжнє мистецтво, здатне омолодити і освіжити колір обличчя без застосування пластичної хірургії. Головне, довірити себе професіоналу, щоб уникнути неприпустимих помилок, які можуть звести ваші старання нанівець.

bright picture of beautiful woman applying foundation.

Основні помилки:

1. Занадто щільний шар тональної основи

Нанесений занадто щільно тональний крем здатний створити мімічну маску, яка зістарить ваше обличчя як мінімум на 10 років. Для вдалого макіяжу кращим виходом буде вибір м’яких та легких тонів або кремів з трохи матуючим тональним ефектом. Наносьте тональний крем масажними рухами, щоб крем акуратно ліг на шкіру. Потім зніміть його надлишки серветкою. Перед нанесенням пудри потрібно близько 5 хвилин почекати, інакше будуть видні навіть дрібні зморшки.

Якщо шкіра вашого обличчя чиста, без видимих дефектів, можна відмовитися від застосування тональної основи і просто припудрити носик.

2. Занадто світлий тональний крем

Він може створити страхітливий ефект, який ще більше підкреслить зморшки. Для правильного вибору тону необхідно невелику кількість основи нанести на зап’ясті руки і оцінити колір. Тільки потім слід починати нанесення макіяжу. З метою надання обличчю молодості і свіжості можна користуватися тональною основою з блискітками.

3. Товстий шар маскуючого олівця під очима

Чим товстіший шар, тим вульгарнішою і старішою стає жінка. Якщо ви не здатні контролювати товщину нанесеного шару, краще користуватися рідким засобом, який здатний рівномірно розподілитися по всій поверхні шкіри. Наносячи тональну або маскуючу основу краще коригувати тільки проблемні зони обличчя.

4. Товстий шар пудри

Основна частина жінок займається зловживанням пудри. Для чого в необмежених кількостях починає повне маскування обличчя. В результаті обличчя набуває вигляду вічного прокляття. Дану процедуру можна виправдати в тому випадку, якщо ви збираєтеся фотографуватися для портфоліо. Так чи інакше, постарайтеся мінімізувати кількість пудри на обличчі.

5. Яскраві рум’яна

Надмірно нанесені рум’яна зроблять вас схожими на бабу з казки. Якщо ви від цього не постарієте на кілька років, то будете виглядати досить смішно.

6. Яскравий тон губної помади

Жінку середніх років це точно постарить на кілька років. Губи стануть вульгарними і важкими. Ви придбаєте вигляд жінки легкої поведінки. У даному випадку краще вибрати м’які пастельні рожеві тони.